Proč právě my?

Anglicky s Angličanem, německy s Němcem. Učí u nás velký tým rodilých mluvčích. více »

Osobní přístup

Naše přidaná hodnota spočívá v osobní péči o každého jednotlivého klienta. více »

Máme zkušenosti. Pracujeme pouze se zkušenými lektory. více »

Cílený obsah

Zajímá nás, na co se zaměstnanci připravují. Podle cílů sestavujeme plán výuky. více »

Nic není problém. Připravíme Vás na všechny situace. více »

Opravdová kvalita

Spolupracujeme pouze se zkušenými lektory a naší prioritou je dokonalé párování studenta a lektora. více »

Je pro nás důležité, jak se cítíte. Naši lektoři jsou příjemní lidé. více »

Inovace

Neustále inovujeme neboť naši klienti čelí ekonomickému tlaku. více »

Osobní přístup“ nejsou jen planá slova. Zkuste Tandem! více »

kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

podporujeme

Nadační fond proti korupci

Spolupracujeme

Spolupracujeme s těmito organizacemi, nakladatelstvími a vydavatelstvími:Logo komunity Knahovy školyKhanova škola je komunita, která se zabývá vzděláváním. Jazyková škola Tandem se účastní překladatelských maratonů Khanovy školy, kde působí naši překladatelé jako odborná podpora. Přečtěte si o překladatelském maratonu. Více o projektu naleznete na oficiálních stránkách Knanovy školy.


Asociace debatních klubů logoDebata je vhodnou formou vzdělávání svého jazykového mluveného projevu. Na stránkách Asociace debatních klubů se dozvíte, jak pomoci svému sebevzdělání pomoci debatních klubů.


Výukový anglický časopis BridgeAnglický výukový časopis Bridge je vhodným studijním materiálem pro všechny, kteří si chtějí zdokonalit svou angličtinu. Další informace o časopisu se dozvíte na stránkách Bridge-online.


Nakladatelství Oxford University PressJedním z dodavatelů učebnic jazykové školy Tandem je Oxford University Press. Kvalita výukových materiálů je zaručena dlouhou tradicí. Přečtěte si o tradici nakladatelství z Oxfordu.


Cambridge University PressTandem nakupuje pro své lektory i studenty učebnice také od nakladatelství Cambridge University Press. Učebnice jsou vhodné pro studium dospělých i dětí a jsou vhodné pro všechny typy anglických zkoušek a certifikátů.


Nakladatelství anglických knih MacmillanMateriály Macmillan Publishing jsou vhodné především pro naše firemní vzdělávací kurzy. Jejich literatura se zaměřuje na podporu business angličtiny, ale nechybí ani klasický výukový materiál.


Výukové materiály PearsonDalší vydavatel výukových materiálů pro výuku obchodní a business angličtiny, s kterým spolupracujeme. Nakladatelství Longman Pearson Publishing se zaměřuje kromě klasické výuky a obchodní angličtiny, také na angličtinu technickou, kterou lze využít pro naše specifické jazykové kurzy.


Vzdělávací portál Business SpotlightZákladem pro rozvoj anglického jazyka je potřeba se sebevzdělávat. Možností, kterou lze získat rozšiřující slovíčka z anglické obchodní problematiky, je čtení článků. Články naleznete například na stránkách Business Spotlight.


Vzdělávací časopis angličtiny CluePro pokročilou výuku anglického jazyka patří například časopis Clue, který slouží pro výuku pokročilých anglických frází. Časopis vychází 10x v růběhu roku a spolu s časopisem vychází i pomocné audio materiály.

Naši další partneři, se kterými spolupracujeme.

 

KONTAKT
Jazyková škola TANDEM.CZ - firemní jazykové kurzy
Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
Email: info@tandem.cz
Polská 54
120 00 Praha 2
TOPlist