Spolupracujeme

Spolupracujeme s těmito organizacemi, nakladatelstvími a vydavatelstvími:Jdu běhatJdu běhat je místo, kde mají ženy možnost začít pohodově s během. Základna Jdu běhat je u pražské Stromovky, běžecké aktivity se ale rozšířily už i za hranice hlavního města - do Brna a Ostravy. Moc se nám líbí přístup celého týmu ke sportovnímu vzdělávání: "Stačí ti jenom tenisky, zbytek tě naučíme my.". Máme radost, že můžeme trenéry ze Jdu běhat školit, jak vést trénink v angličtině.


Benefity
V Tandemu si můžete objednat kurzy přes Benefity.czLogo komunity Knahovy školyKhanova škola je komunita, která se zabývá vzděláváním. Jazyková škola Tandem se účastní překladatelských maratonů Khanovy školy, kde působí naši překladatelé jako odborná podpora. Přečtěte si o překladatelském maratonu. Více o projektu naleznete na oficiálních stránkách Knanovy školy.


Asociace debatních klubů logoDebata je vhodnou formou vzdělávání svého jazykového mluveného projevu. Na stránkách Asociace debatních klubů se dozvíte, jak pomoci svému sebevzdělání pomoci debatních klubů.


Výukový anglický časopis BridgeAnglický výukový časopis Bridge je vhodným studijním materiálem pro všechny, kteří si chtějí zdokonalit svou angličtinu. Další informace o časopisu se dozvíte na stránkách Bridge-online.


Nakladatelství Oxford University PressJedním z dodavatelů učebnic jazykové školy Tandem je Oxford University Press. Kvalita výukových materiálů je zaručena dlouhou tradicí. Přečtěte si o tradici nakladatelství z Oxfordu.


Cambridge University PressTandem nakupuje pro své lektory i studenty učebnice také od nakladatelství Cambridge University Press. Učebnice jsou vhodné pro studium dospělých i dětí a jsou vhodné pro všechny typy anglických zkoušek a certifikátů.


Nakladatelství anglických knih MacmillanMateriály Macmillan Publishing jsou vhodné především pro naše firemní vzdělávací kurzy. Jejich literatura se zaměřuje na podporu business angličtiny, ale nechybí ani klasický výukový materiál.


Výukové materiály PearsonDalší vydavatel výukových materiálů pro výuku obchodní a business angličtiny, s kterým spolupracujeme. Nakladatelství Longman Pearson Publishing se zaměřuje kromě klasické výuky a obchodní angličtiny, také na angličtinu technickou, kterou lze využít pro naše specifické jazykové kurzy.


Vzdělávací portál Business SpotlightZákladem pro rozvoj anglického jazyka je potřeba se sebevzdělávat. Možností, kterou lze získat rozšiřující slovíčka z anglické obchodní problematiky, je čtení článků. Články naleznete například na stránkách Business Spotlight.


Vzdělávací časopis angličtiny CluePro pokročilou výuku anglického jazyka patří například časopis Clue, který slouží pro výuku pokročilých anglických frází. Časopis vychází 10x v růběhu roku a spolu s časopisem vychází i pomocné audio materiály.

Vzdělávací časopis angličtiny ClueJobsora – webová stránka, jejíž hlavním a jediným cílem je pomoci najít dobrou práci. Na Jobsora naleznete všechna tuzemská relevantní pracovní místa.

Naši další partneři, se kterými spolupracujeme.

 

TOPlist