kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

podporujeme

Nadační fond proti korupci

Intenzivní kurzy

Rychle a efektivně ke stanoveným cílům – takový je hlavní úkol intenzivních jazykových kurzů od jazykové školy Tandem. Mimochodem, věděli jste, že během pětidenního intenzivního jazykového kurzu dosáhnete pokroku, který se rovná 19 týdnům klasické výuky? Intenzivní kurz připravíme v angličtině, němčině, nebo i jiných jazycích.


Intenzivní jazykové kurzy jsou ideálním řešením v okamžiku, kdy potřebujete důkladně, ale zároveň v krátkém čase připravit na konkrétní událost – ať už je to jednání se zahraničním klientem, studium v zahraničí nebo cestování. Zároveň jsou intenzivní jazykové kurzy alternativou pro ty, kteří nestíhají klasické semestrální kurzy.

Kolik času ušetříte pri intenzivní formě výuky:
Kolik času ušetříte

Proč vsadit na intenzivní kurzy od Tandemu?

 • Cizí jazyk s námi zvládnete rychle a efektivně
  Intenzívní jazykový kurz probíhá tři a více dnů v týdnu a každý den se cizímu jazyku věnujete několik hodin – dopoledne i odpoledne. To, co jsme se naučili, v tak krátkém čase nezapomínáte. Zároveň nové poznatky neustále opakujete. Díky tomu se v jazyce posunete za krátkou dobu opravdu výrazně.
 •  
 • Intenzivní kurzy jsou připravené přímo na míru
  Intenzivní kurzy připravujeme opravdu na míru. S klientem na začátku každého kurzu probíráme, co konkrétně potřebuje zlepšit a zjišťujeme jeho jazykovou úroveň. Na základě toho sestavíme přesný plán výuky včetně konkrétních témat každé lekce a vybereme ideálního lektora, nebo lektory.
 •  
 • Naše intenzivní kurzy jsou přínosné, ale i zábavné
  V našich intenzivních jazykových kurzech kombinujeme nejrůznější aktivity, jejichž cílem je nejen zdokonalit jazykovou úroveň, ale zlepšit i takzvané „soft skills“. V intenzivních kurzech také sázíme na střídání několika lektorů.

Přesně cílený intenzivní jazykový kurz jsme schopni na míru a ve vysoké kvalitě připravit do týdne. A platí, že kombinací několika našich kurzů se student může už za pouhý půlrok v jazyce posunout o celou úroveň výš.

Řekli o nás:

Absolvovali jsme firemní 3denní intenzivní kurz rozvoje IT angličtiny od Tandemu. Rozhodně doporučujeme!
AppSatoriLíbilo se mi propojení praktických témat s jazykem, interaktivita, dynamičnost, vůbec jsem se během dní intenzivní výuky nenudila. Oceňuji užitečnost náplně kurzu pro praxi, protože témata vyhovovala mým pracovním potřebám.
Účastnice z poradenské firmy, která absolvovala intenzivní kurz němčiny zaměřený na konverzaci a firemní komunikaciV Tandemu jsme v únoru 2013 absolvovali 3denní intenzivní kurz němčiny. Němčinu využíváme v práci denně, na druhou stranu je to už mnoho let, co jsme se ji učili systematicky, takže jsme kurz využili k „důkladnému oprášení“ mluvené němčiny s lektorem, který opravuje chyby a vyjasňuje ty nejčastější gramatické omyly. Lektoři, ať již rodilí mluvčí, tak český lektor, poskytovali opravdu profesionální služby. Navíc bylo prostředí v Tandemu velmi přátelské a s týmem v zázemí se příjemně spolupracovalo.
Účastníci kurzu ze ŠKODA AUTO, a.s.


Kontaktujte nás:

Průběh našich kurzů:


Infografika
TOPlist