Na začátku byli dva učitelé němčiny...

Jeden z nich nikdy neučil, ale znal němčinu z byznysu. Druhý učit uměl, ale byznysu nerozuměl. A tak vznikl Tandem - bylo to v roce 1998 a synergie trvá dodnes.

Z obývacího pokoje a kaváren se Tandem přesunul do první kanceláře, pak do další, a nakonec se usídlil v příjemném prostředí pražských Vinohrad. Současně se rozrostl i počet našich klientů, lektorů a spolupracovníků, a Tandem team byl na světě. Své životní postoje přenášíme i do naší firemní kultury. Hledáme spolehlivé, pracovité, férové a inovativní kolegy a kolegyně, vymýšlíme nové postupy a programy. Díky tomu jsme přestáli krize, udrželi si staré a získali nové klienty. Věříme, že nám bude osud nakloněn i v dalších letech.

Komunikace je klíčem k (firemnímu) úspěchu

Víme, jak důležitá je komunikace v naší jazykové škole. Abychom dostáli svým závazkům, neudělali chybu, sdělili všechny potřebné informace všem zúčastněným stranám… Uvědomujeme si však, že ještě důležitější je komunikace ve vašich firmách. Ať už v rámci spolupráce se zahraničními kolegy, klienty a obchodními partnery, pro rozvoj obchodu, při domlouvání podmínek či pravidel nebo při řešení reklamace, a to vše v cizím jazyce.

Ať jste malý podnik nebo velká firma, naučíme vás komunikovat se zahraničními klienty i kolegy, prezentovat sebe, firmu i projekty. Naším úkolem je odhalit vaše jazykové nedostatky a rychle bez zatěžování chodu firmy je odstranit díky firemním jazykovým kurzům.

 

Jsme držitelem několika akreditací MŠMT. Spolupracujeme s učiteli a studenty.

Podporujeme LÉKAŘE BEZ HRANIC a Milion chvilek.

Náš tým:

Ivana Suchomelová

Ivana Suchomelová

Zakladatelka a ředitelka jazykové školy

Ivo Suchomel

Ivo Suchomel

Finanční ředitel

Lenka Širočková

Lenka Širočková

Manažerka výuky

Michaela Jírovcová

Michaela Jírovcová

Účetní

 
Simona Vosátková

Simona Vosátková

Projektová koordinátorka

Josefína Jírovcová

Josefína Jírovcová

Office asistentka

 
TOPlist