Firemní kurzy

O jazykové škole Tandem

Na začátku byli dva učitelé němčiny. Jeden z nich nikdy neučil, ale uměl němčinu z byznysu. Druhý uměl učit, ale byznysu nerozuměl. A tak vznikl Tandem - bylo to v roce 1998 a synergie trvá dodnes.

Z obývacího pokoje a kaváren se Tandem přesunul do první kanceláře, pak do další… Rozrostl se počet klientů, lektorů a spolupracovníků. Naše životní postoje přenášíme i do firemní kultury Tandemu. Hledáme spolehlivé, pracovité, férové a inovativní kolegy a kolegyně, vymýšlíme nové postupy a programy. Díky tomu jsme přestáli krize, udrželi staré a získali nové klienty. Věříme, že nám bude osud nakloněn i v dalších letech.

Víme, jak důležitá je komunikace v naší jazykové škole. Abychom dostáli svým závazkům, neudělali chybu, sdělili všechny potřebné informace všem zúčastněným stranám… Uvědomujeme si, že ještě důležitější je komunikace ve vašich firmách, kde spolupracujete se zahraničními kolegy, klienty a obchodními partnery, kde je potřeba rozvíjet obchod, domluvit se na podmínkách, pravidlech, vyřešit reklamace, a to vše v cizím jazyce.

Ať jste malý podnik nebo velká firma, naučíme vás komunikovat se zahraničními klienty i kolegy, prezentovat sebe, firmu i projekty. Naším úkolem je odhalit vaše jazykové nedostatky a rychle bez zatěžování chodu firmy je odstranit díky firemním jazykovým kurzům.

Jsme držitelem několika akreditací Ministerstva školství. Spolupracujeme s učiteli a se studenty.

Podporujeme LÉKAŘE BEZ HRANIC.

Náš tým:

Ivana Suchomelová

Ivana Suchomelová

Zakladatelka a ředitelka jazykové školy

Ivo Suchomel

Ivo Suchomel

Finanční manažer

Lenka Celá

Lenka Celá

Metodička a organizátorka kurzů

Helena Račická

Helena Suchomelová (Račická)

Projektová manažerka

 
Michaela Jírovcová

Michaela Jírovcová

Účetní

Petra Simajchlová

Petra Vlasáková

Marketingový konzultant

Viki Bairamyan

Viki Bairamyan

Asistentka

 
Kooperativa Tandem je pojištěný u Kooperativy.
TOPlist