Firemní kurzy

O jazykové škole Tandem

Na začátku byli dva učitelé němčiny...

Jeden z nich nikdy neučil, ale znal němčinu z byznysu. Druhý učit uměl, ale byznysu nerozuměl. A tak vznikl Tandem - bylo to v roce 1998 a synergie trvá dodnes.

Z obývacího pokoje a kaváren se Tandem přesunul do první kanceláře, pak do další, a nakonec se usídlil v příjemném prostředí pražských Vinohrad. Současně se rozrostl i počet našich klientů, lektorů a spolupracovníků, a Tandem team byl na světě. Své životní postoje přenášíme i do naší firemní kultury. Hledáme spolehlivé, pracovité, férové a inovativní kolegy a kolegyně, vymýšlíme nové postupy a programy. Díky tomu jsme přestáli krize, udrželi si staré a získali nové klienty. Věříme, že nám bude osud nakloněn i v dalších letech.

Komunikace je klíčem k (firemnímu) úspěchu

Víme, jak důležitá je komunikace v naší jazykové škole. Abychom dostáli svým závazkům, neudělali chybu, sdělili všechny potřebné informace všem zúčastněným stranám… Uvědomujeme si však, že ještě důležitější je komunikace ve vašich firmách. Ať už v rámci spolupráce se zahraničními kolegy, klienty a obchodními partnery, pro rozvoj obchodu, při domlouvání podmínek či pravidel nebo při řešení reklamace, a to vše v cizím jazyce.

Ať jste malý podnik nebo velká firma, naučíme vás komunikovat se zahraničními klienty i kolegy, prezentovat sebe, firmu i projekty. Naším úkolem je odhalit vaše jazykové nedostatky a rychle bez zatěžování chodu firmy je odstranit díky firemním jazykovým kurzům.

Jsme držitelem několika akreditací MŠMT. Spolupracujeme s učiteli a se studenty.

Podporujeme LÉKAŘE BEZ HRANIC a Milion chvilek.

Náš tým:

Ivana Suchomelová

Ivana Suchomelová

Zakladatelka a ředitelka jazykové školy

Ivo Suchomel

Ivo Suchomel

Finanční manažer

Lenka Celá

Lenka Celá

Metodička a organizátorka kurzů

Michaela Jírovcová

Michaela Jírovcová

Účetní

 
Simona Vosátková

Simona Vosátková

Projektová asistentka

Alex Bakuncová

Alex Bakuncová

Office asistentka

 
TOPlist