Kurzy pro učitele a studenty

Intenzivní jazykové kurzy

Datum jednání se zahraničním klientem nebo odlet do zahraničí se pomalu blíží a vy se ohledně svých jazykových dovedností necítíte dostatečně sebejistí? Intenzivní jazykový kurz je pro vás v tomto případě ideální volbou.

Připravíme vám intenzivní jazykový kurz na míru v rozsahu vaší potřeby a našich možností. Pokud se potřebujete v jazyce posunout rychle a efektivně nebo nestíháte běžné semestrální kurzy, jsme tu pro vás.

Kolik času ušetříte pri intenzivní formě výuky:

Kolik času ušetříte

Proč vsadit na intenzivní kurzy od Tandemu?

Rychlá a efektivní výuka

Kurzy mohou dle vaší potřeby probíhat 3 a více dnů v týdnu. Každý den se můžete cizímu jazyku věnovat několik hodin dopoledne i odpoledne. Nové poznatky si osvojíte díky souvislému opakování. Díky tomu uděláte v jazyce výrazný pokrok za krátkou dobu.

 

Osobní přístup

Kurzy probíhají zejména individuálně. Je na vás, jakou intenzitu si zvolíte. Nabízíme krátkodobé intenzivní kurzy i pravidelné dlouhodobé kurzy s lekcemi 1x – 2x týdně. Společně vybereme výukovou metodu, materiály a zkušené lektory, kteří vás naučí to, co potřebujete.

 

Vědomosti i zábava

V kurzech kombinujeme nejrůznější aktivity s cílem zdokonalit jazykovou úroveň účastníků, a současně zlepšit i jejich tzv. „soft skills“.

 

Přesně cílený intenzivní jazykový kurz jsme schopni na míru a ve vysoké kvalitě připravit již do týdne. V případě kombinace několika našich kurzů se student může už za pouhý půlrok v jazyce posunout o celou úroveň výš.

Přečtěte si náš článek o přínosu krátkodobých intenzivních jazykových kurzů: „Intenzivní jazykové kurzy - v čem jsou nejlepší?.

Tandem očima účastníků

„Kurz mi pomohl lépe se rozmluvit, lépe si zažít jazyk, stále však dělám hodně chyb. Rozhodně byl ale kurz velkým přínosem. Nejvíc se mi líbila diskuze a nácvik prezentace.“
Účastník intenzivního kurzu AJ z e4t
„Absolvovali jsme firemní 3denní intenzivní kurz rozvoje IT angličtiny od Tandemu. Rozhodně doporučujeme!“
Účastníci intenzivního kurzu AJ z AppSatori
„Líbilo se mi propojení praktických témat s jazykem, interaktivita, dynamičnost, vůbec jsem se během dní intenzivní výuky nenudila. Oceňuji užitečnost náplně kurzu pro praxi, protože témata konverzací zaměřená na firemní komunikaci vyhovovala mým pracovním potřebám.“
Účastnice intenzivního kurzu NJ z poradenské firmy
„V Tandemu jsme v únoru 2013 absolvovali 3denní intenzivní kurz němčiny. Němčinu využíváme v práci denně, na druhou stranu je to už mnoho let, co jsme se ji učili systematicky, takže jsme kurz využili k „důkladnému oprášení“ mluvené němčiny s lektorem, který opravuje chyby a vyjasňuje ty nejčastější gramatické omyly. Lektoři, ať již rodilí mluvčí, tak český lektor, poskytovali opravdu profesionální služby. Navíc bylo prostředí Tandemu velmi přátelské a s týmem v zázemí se příjemně spolupracovalo.“
Účastníci intenzivního kurzu NJ ze ŠKODA AUTO

Zašlete nám nezávaznou poptávku po intenzivním kurzu.

TOPlist