Kurzy pro učitele a studenty

Intenzivní jazykové kurzy

Datum jednání se zahraničním klientem nebo odlet do zahraničí se pomalu blíží a vy víte, že vaše jazykové dovednosti nejsou na dostatečné úrovni. Intenzivní jazykový kurz je vaše záchrana. Důkladně a v krátkém čase vás připravíme na očekávanou životní situaci.

Během 5denního intenzivního jazykové kurzu dosáhnete pokroku rovnajícího se 19 týdnům klasické výuky. Pokud nestíháte běžné semestrální kurzy nebo chcete na svých jazykových dovednostech zapracovat co nejrychleji, intenzivní kurz je pro vás.

Proč vsadit na intenzivní kurzy od Tandemu

Rychlá a efektivní výuka

Kurzy probíhají 3 a více dnů v týdnu. Každý den se cizímu jazyku věnujete několik hodin dopoledne i odpoledne. Zároveň nové poznatky neustále opakujete. Díky tomu se výrazně posunete v jazyce za krátkou.

Osobní přístup

Kurzy probíhají v menších skupinách nebo individuálně. Je na vás, jakou intenzitu si zvolíte. Nabízíme krátkodobé intenzivní kurzy i pravidelné dlouhodobé kurzy s lekcemi 1 – 2x týdně. Společně vybereme výukovou metodu, materiály a zkušené lektory, kteří vás naučí to, co potřebujete.

Vědomosti i zábava

V kurzech kombinujeme nejrůznější aktivity, jejichž cílem je nejen zdokonalit jazykovou úroveň, ale zlepšit i tzv. „soft skills“.

Přesně cílený intenzivní jazykový kurz jsme schopni na míru a ve vysoké kvalitě připravit již do týdne. V případě kombinace několika našich kurzů se student může už za pouhý půlrok v jazyce posunout o celou úroveň výš.

Odešlete nám nezávaznou poptávku po intenzivním kurzu

TOPlist