Kurzy pro učitele a studenty

Intenzivní jazykové kurzy

Datum jednání se zahraničním klientem nebo odlet do zahraničí se pomalu blíží a vy se ohledně svých jazykových dovedností necítíte dostatečně sebejistí? Intenzivní jazykový kurz je pro vás v tomto případě ideální volbou.

Připravíme vám intenzivní jazykový kurz na míru v rozsahu vaší potřeby a našich možností. Pokud se potřebujete v jazyce posunout rychle a efektivně nebo nestíháte běžné semestrální kurzy, jsme tu pro vás.

Kolik času ušetříte pri intenzivní formě výuky:

Kolik času ušetříte

Proč vsadit na intenzivní kurzy od Tandemu?

Rychlá a efektivní výuka

Kurzy mohou dle vaší potřeby probíhat 3 a více dnů v týdnu. Každý den se můžete cizímu jazyku věnovat několik hodin dopoledne i odpoledne. Nové poznatky si osvojíte díky souvislému opakování. Díky tomu uděláte v jazyce výrazný pokrok za krátkou dobu.

 

Osobní přístup

Kurzy probíhají zejména individuálně. Je na vás, jakou intenzitu si zvolíte. Nabízíme krátkodobé intenzivní kurzy i pravidelné dlouhodobé kurzy s lekcemi 1x – 2x týdně. Společně vybereme výukovou metodu, materiály a zkušené lektory, kteří vás naučí to, co potřebujete.

 

Vědomosti i zábava

V kurzech kombinujeme nejrůznější aktivity s cílem zdokonalit jazykovou úroveň účastníků, a současně zlepšit i jejich tzv. „soft skills“.

 

Přesně cílený intenzivní jazykový kurz jsme schopni na míru a ve vysoké kvalitě připravit již do týdne. V případě kombinace několika našich kurzů se student může už za pouhý půlrok v jazyce posunout o celou úroveň výš.

Přečtěte si náš článek o přínosu krátkodobých intenzivních jazykových kurzů: „Intenzivní jazykové kurzy - v čem jsou nejlepší?.

Tandem očima účastníků

„Kurz mi pomohl lépe se rozmluvit. Lépe si zažít jazyk. Stále však dělám hodně chyb. Očekával jsem, že se mi podaří překonat problém s hledáním slov během hovoru. Rozhodně byl ale kurz velkým přínosem. Nejvíc se mi líbila diskuze a nácvik prezentace. Měl jsem možnost hodně mluvit.“
Účastník kurzu z e4t
„Absolvovali jsme firemní 3denní intenzivní kurz rozvoje IT angličtiny od Tandemu. Rozhodně doporučujeme!“
Účastníci kurz z AppSatori
„Líbilo se mi propojení praktických témat s jazykem, interaktivita, dynamičnost, vůbec jsem se během dní intenzivní výuky nenudila. Oceňuji užitečnost náplně kurzu pro praxi, protože témata vyhovovala mým pracovním potřebám.“
Účastnice z poradenské firmy, která absolvovala intenzivní kurz němčiny zaměřený na konverzaci a firemní komunikaci
„V Tandemu jsme v únoru 2013 absolvovali 3denní intenzivní kurz němčiny. Němčinu využíváme v práci denně, na druhou stranu je to už mnoho let, co jsme se ji učili systematicky, takže jsme kurz využili k „důkladnému oprášení“ mluvené němčiny s lektorem, který opravuje chyby a vyjasňuje ty nejčastější gramatické omyly. Lektoři, ať již rodilí mluvčí, tak český lektor, poskytovali opravdu profesionální služby. Navíc bylo prostředí v Tandemu velmi přátelské a s týmem v zázemí se příjemně spolupracovalo.“
Účastníci kurzu ze ŠKODA AUTO, a.s.

Zašlete nám nezávaznou poptávku po intenzivním kurzu.

TOPlist