Firemní kurzy

Firemní výuka angličtiny 

Nabídka jazykových kurzů

Ať už chcete prohloubit slovní zásobu z oboru, rozmluvit se na pracovní cestu nebo se připravit na mezinárodní zkoušku, naše firemní kurzy angličtiny vám v tom pomohou. Vyberte si kurz podle svých cílů, aktuální úrovně angličtiny a potřeb.

Vyberte si kurz
 

Jak kurzy probíhají

Kurzy probíhají v menších skupinách nebo individuálně. Je na vás, jakou intenzitu výuky si zvolíte. Nabízíme krátkodobé intenzivní kurzy i pravidelné dlouhodobé kurzy s lekcemi 1 – 2x týdně.

Společně vybereme výukovou metodu, materiály a zkušené lektory, kteří vás naučí to, co potřebujete.

Projděte si náplň kurzů
 

Lektoři

Zkušené lektory s přátelským přístupem bereme jako základ naší školy. Vybíráme si je podle odbornosti, certifikací i povahových vlastností. S mnohými spolupracujeme již několik let.

Prohlédněte si naše lektory
 

Metoda výuky

Každý ví, že se cizí jazyk učí nejlépe aktivní komunikací, pravidelným studiem a opakováním. Našemu cíli – rozmluvit vás, nejlépe odpovídá komunikativní metoda, která nám umožňuje aplikovat širokou škálu efektivních a zábavných technik, cvičení a aktivit.

Zjistěte více o výukové metodě


Angličtinu učíme již více než 20 let v 75 firmách. Tohle o nás říkají:

S jazykovou školou Tandem spolupracujeme již sedmým rokem a za tuto dobu máme jen pozitivní zkušenosti. Kvalita výuky je na skvělé úrovni, stejně tak jako komunikace s organizací. Jsme velmi spokojeni s lektory, jejich přípravou na výuku i s hodnocením studentů. Díky dlouhým létům bezproblémové spolupráce můžeme Tandem bez váhání a upřímně doporučit.
Klára Rozumová, HR manager, IPS
Jazykové kurzy pomohly našim zaměstnancům překonat bariéry v komunikaci se zahraničními klienty a zdokonalit jejich prezentační i argumentační dovednosti. Je to win-win situace, jak pro firmu, tak pro zaměstnance.
Michal Dub, CEO & partner, ATELIER SAEM, s.r.o.
Zaměstnanci Burda International CZ jsou již několik let velmi spokojeni s profesionálním přístupem kvalifikovaných lektorů Tandemu. Velmi pružně reagují na naše specializované požadavky v oblasti HR, marketingu, obchodu či vydavatelství. Tandem doporučuji každému, kdo se chce naučit cizí jazyk zábavnou, a přitom efektivní formou.
Květa Nová, HR Director, Burda International CZ
Ve zlepšení jazykových dovedností a znalostí nám v JHV pomáhá jazyková škola Tandem a její výborní lektoři. Vždy jsou schopni rychle zareagovat na naše požadavky, ať už jde o obchodní dovednosti nebo prezentaci projektu. Lektoři jsou ochotní a jejich hodiny kreativní. Tandem bezpochyby doporučuji dalším firmám.
Jana Svobodová, Ekonomické oddělení, JHV – DEVELOPMENT

Podívejte se na další reference a úspěšné firemní projekty.

 

Chcete se zlepšit v angličtině?

Napište nám a my to zařídíme.

Průběh našich kurzů:


Infografika
TOPlist