Firemní kurzy

Kurzy angličtiny pro firmy

Nabídka kurzů

Ať už chcete prohloubit slovní zásobu z oboru, rozmluvit se na pracovní cestu nebo se připravit na mezinárodní zkoušku, naše firemní kurzy angličtiny jsou tu pro vás. Vyberte si kurz podle vašich cílů, momentální úrovně angličtiny a potřeb.

Vyberte si kurz


Jak kurzy probíhají

Kurzy probíhají v menších skupinách nebo individuálně. Je na vás, jakou intenzitu si zvolíte. Nabízíme krátkodobé intenzivní kurzy i pravidelné dlouhodobé kurzy s lekcemi 1 – 2x týdně. Společně vybereme výukovou metodu, materiály a zkušené lektory, kteří vás naučí to, co potřebujete.

Projděte si náplň kurzů


Lektoři

Zkušené lektory s přátelským přístupem bereme jako základ naší školy. Důraz klademe na jejich správný výběr. Vybíráme si podle odbornosti, certifikací i povahových vlastností. S mnohými spolupracujeme již několik let.

Prohlédněte si lektory


Metoda výuky

Každý ví, že se cizí jazyk učí nejlépe pravidelnou komunikací, pravidelným studiem a opakováním. Našemu cíli – rozmluvit vás, nejlépe odpovídá Komunikativní metoda, která nám umožňuje aplikovat širokou škálu efektivních a zábavných technik, cvičení a aktivit.

Vzdělejte se o výukové metoděChcete se naučit nebo zlepšit v angličtině?

Napište nám a my to zařídíme.

Průběh našich kurzů:


Infografika
TOPlist