Nabídka kurzů pro učitele

Kurzy angličtiny pro učitele

Kurz angličtiny je určen pro učitele ze a , kteří:

  • nemají aprobaci pro výuku cizího jazyka, ale kvůli nedostatku kvalifikovaných učitelů angličtinu učí.
  • se chtějí dále vzdělávat, upevňovat své jazykové dovednosti a rozšiřovat své dosud nabyté znalosti AJ.

Kurz vede jeden český lektor a jeden rodilý mluvčí, kteří používají komunikativní metodu s důrazem na konverzaci. Lekce jsou zaměřeny zejména na upevnění gramatiky a rozšíření slovní zásoby zábavnou formou.

„Come and Learn with us“ – úroveň A2

Účastníci tohoto kurzu se naučí v kontextu používat gramatiku pro úroveň A2, tedy základní časy, členy, vyjádření kvality a kvantity a také porovnání. Východiskem pro diskusi jsou většinou krátká videa nebo zajímavé články zaměřené na cestování, každodenní soukromý i pracovní život, běžné mezilidské vztahy a zkušenosti.

Termíny:
  • 5. srpna - 9. srpna 2024 (A2 final)
  • 12. srpna - 16. srpna 2024 (A2 start)

 

„Come and Learn with us“ – úroveň B1

V kurzu pro úroveň B1 jde gramatika více do hloubky a současně je procvičována komplexněji. Nové jevy jsou vztažené k těm, které již studenti znají (např. vyprávěcí časy), zdůrazňují se i rozdíly mezi jednotlivými kondicionály a složitějšími gramatickými časy. Témata diskuse se týkají nejen běžného života, ale také klimatických změn, zajímavých životních příběhů, školství či ekologického životního stylu.

Termíny:
  • 29. července - 2. srpna 2024 (B1 intermediate)
  • 19. srpna - 23. srpna 2024 (B1 pre-intermediate)
Typ kurzu Hodinová dotace
Letní intenzivní kurz 40 vyuč. hodin, 1 týden (PO-PÁ) v srpnu a v červenci
Jednosemestrální kurz 40 vyuč. hodin, tj. 20 lekcí po 90 min.

Oba typy kurzů vám připravíme na míru jako skupinové či individuální. Letní intenzivní kurz probíhá v prostorách jazykové školy TANDEM, semestrální kurz je v případě dostatečného počtu zájemců možné uspořádat pro skupinu přímo ve škole dle požadavků. V případě potřeby můžeme účastníkům zajistit ubytování v blízkém okolí.

 
 

Přihláška na kurz pro učitele

TOPlist