Jazykové kurzy pro studenty

LETNÍ INTENZIVNÍ TÝDEN PRO STUDENTY SŠ

Chceš posunout úroveň tvých rozhovorů se zahraničními kamarády na vyšší level? Zajímá tě, jak se žije, o čem se lidé baví a co trápí obyvatele v anglicky mluvících zemích? 

Přihlaš se na Letní intenzivní týden s rodilými mluvčími;)

Termín: 30.7.-3.8. 2018

Cena: 4 500 Kč / 40 hodin

Místo: Praha, JŠ TANDEM

Kurzy se konají od pondělí do pátku, denně 8 vyučovacích hodin. Program začíná každý den v 9:00 a končí v 16:30. 

Uzávěrka přihlášek je 16. června 2018.

Můžeme zajistit ubytování v penzionu 15 min. chůze od jazykové školy. Cena za osobu na jednu noc je 600 Kč na jednolůžkovém pokoji a 400 Kč na dvoulůžkovém pokoji.

Přihlásit se můžeš na emailu info@tandem.cz, nebo zavolej na 222 254 562.

Těšíme se na tebe!

COME SPEAK WITH US

Konverzační blok s rodilými mluvčími pro studenty SŠ a žáky ZŠ.

Projekt je určen školním skupinám – i pro 3 skupiny najednou, každá po maximálně 12 účastnících, jazyková úroveň minimálně A2/mírně pokročilí. Nejdůležitější je pro ty školy, kde nemají rodilé mluvčí na angličtinu.

Cíl kurzu

Účastníci si vyzkoušejí v autentickém rozhovoru, zda funguje v praxi to, co se učí. Zda rozumějí, zda umí odpovědět, zda se umí zeptat na to, co je zajímá. Získají nové informace a hlavně motivaci do dalšího studia angličtiny.

Kde je možné se kurzu účastnit?

V Tandemu, Polská 54 Praha 2 (blízko metra Jiřího z Poděbrad)

Více informací o místě konání kurzů naleznete v kontaktech.

Jak časově kurz probíhá?

Obvykle začínáme v 10 hodin a končíme ve 14, jedna lekce trvá 60 min., v jednom bloku jsou 3 lekce s přestávkami 10 min.

Začátek lekcí i jejich délku je možno flexibilně přizpůsobit konkrétním požadavkům. Pro mimopražské skupiny připravíme nebo doporučíme i další program v Praze.

Termín kurzu záleží na individuální domluvě.

Novinka kurzu

Procházka Prahou s anglicky mluvícím rodilým mluvčím.

Reference - Come Speak With Us

Akademické gymnázium, Štěpánská

 Všichni potvrdili to, co jsem už věděla od svých studentů: velice se jim kurz líbil, obě úrovně, takže bych vám chtěla moc poděkovat, že jste připravili zajímavá témata s tolika různými lektory. Doufám, že se nám podaří i příští rok něco podobného zorganizovat. 

 Poprvé po dlouhé době jsem se těšila do školy. 

 Projekt se mi hodně líbil. Bylo fajn, že jsme měli možnost se seznámit a popvídat s různými lidmi z různých zemí a s odlišnými přístupy. 

 Líbilo se mi, jak se lektoři střídali a mohli jsme díky tomu slyšet jiné přízvuky. 

SPŠS Plzeň

Návštěva jazykové školy Tandem.

 Dne 15. 10. 2014 jsme jako třída vypravili do jazykové školy v Praze. Po cestě jsme shlédli pár architektonicky zajímavých budov. Po příchodu do školy jsme byli přivítáni a seznámeni s programem. Na vlastní uvážení jsme se rozdělili do skupin. Naše skupina se jako první dostala k sympatickému a pohlednému lektorovi Samovi. Je to vášnivý sportovec, a tak jsme se dozvěděli zajímavosti o oblíbených sportech v Americe. Dále jsme pokračovali k Oliverovi, kde jsme porovnávali NYC s Prahou a také jsme se dozvěděli nové zajímavé informace. Poslední část kurzu jsme strávili s Davidem, který má v lásce Francii a svou rodnou Anglii. Bylo to velmi milé poslouchat rozdíly a zvyky v ostatních zemích, protože David je vášnivý cestovatel. Celý program byl hezký a my jsme si pořádně procvičili své znalosti angličtiny. Doufám, že se tam ještě podíváme. 
Za 2.PB Kateřina Holcová

  Naše exkurze nebo spíš zvláštní kurz angličtiny v Praze u rodilých mluvčích se vydařil na výbornou. Díky naší paní učitelce třídní a skvělým lektorům z Anglie a Ameriky jsme se učili nejen o jazyce samotném, ale i o mimice, chování, vystupování a zvycích. Všichni tři lektoři byli sympatičtí (jeden z nich extrémně pro dámy) a probírali s námi témata týkající se sportu, cestování, porovnání Prahy a New Yorku. V polovině kurzu byla chutná svačinka a osvěžení vodou. Všichni pracovali a snažili se na 100%. Už se těšíme a doufáme, že si tuto úžasnou zkušenost zopakujeme. P.S.: nemluvě o cestě vlakem tam a zpět … :) 
Za 2.PB Martin Šůs


Gymnázium Nové Strašecí

Vyhodnocení feedbacků 15. 12. 2014

15. 12. 2014 – celková účast: 32 studentů, 3 skupiny

  Studentům se líbilo zpracování tématu, styl mluvení lektora, zajímavý přístup a zajímavá prezentace, snaha vysvětlit spoustu věcí, dobré téma a zábavné prvky, smysl pro humor, vtipné obrázky, zajímavá povaha lektora, ukázky na PC, komunikace s lektorem. Studenti hodinu hodnotí jako poučnou, bláznivou, ale skvělou, umožnilo jim to poznání Londýna. Obdivují lektorovi znalosti. 
Waine

 Studentů se líbilo, že lektor byl přirozený, dokázal vysvětlit slova, kterým nerozuměli a nejvíce studenty zapojoval, bylo mu dobře rozumět, byla legrace, lektor dobře gestikuloval, měl dobrý smysl pro humor, měl vědomosti , pomohl hledat souvislosti, nekladl žádné zákeřné otázky, dobře parodoval Italy, měl pěknou výslovnost, dobré téma, studenti si toho nejvíce pamatovali, dozvěděli se zajímavé informace. 
David

 Studentům se líbilo vtipné podání věcí, přátelskost a vzhled lektora, velké zapojení většiny studentů do diskuze, zajímavé zpracování tématu, rodinnější přístup, hodně studenty naučil, přívětivý lektor, záživné vyprávění, bylo mu dobře rozumět, byla s ním legrace, měl to dobře připravené, dobré a studentům blízké téma.
Studenti celkově hodnotí konverzační hodiny jako užitečně a příjemně strávený čas a celkově jsou spokojeni se svým výkonem. Rovněž oceňují možnost konverzace s rodilým mluvčím.
 
Sam

Kontaktujte nás:

TOPlist