Kurzy pro učitele a studenty

Jazykové kurzy pro studenty

Bav se cizím jazykem! Myslíš, že to nejde? Naši lektoři z USA nebo Anglie tě přesvědčí o opaku. Zábavné až bláznivé úkoly, kde se ty i tví kamarádi dozvíte o odlišnostech kultur, zvyků a pobavíte se o zajímavých tématech, jako sport nebo cestování. Nudnému biflování slovíček jsme odzvonili.

Nabídka kurzů

LETNÍ INTENZIVNÍ TÝDEN PRO STUDENTY SŠ

Chceš posunout úroveň tvých rozhovorů se zahraničními kamarády na vyšší level? Zajímá tě, jak se žije, o čem se lidé baví a co trápí obyvatele v anglicky mluvících zemích?

Přihlas se na Letní intenzivní týden s rodilými mluvčími;)

Termín: 30. 7. - 3. 8. 2018
Cena: 4 500 Kč / 40 hodin
Místo: Praha, JŠ TANDEM

Kurzy se konají od pondělí do pátku, denně 8 vyučovacích hodin. Program začíná každý den v 9:00 a končí v 16:30.

Uzávěrka přihlášek je 16. června 2018.

Můžeme zajistit ubytování v penzionu 15 min. chůze od jazykové školy. Cena za osobu na jednu noc je 600 Kč na jednolůžkovém pokoji a 400 Kč na dvoulůžkovém pokoji.

Přihlásit se

COME SPEAK WITH US

Konverzační blok s rodilými mluvčími pro studenty SŠ a žáky ZŠ.

Projekt je určen školním skupinám – i pro 3 skupiny najednou, každá po maximálně 12 účastnících, jazyková úroveň minimálně A2/mírně pokročilí. Nejdůležitější je pro ty školy, kde nemají rodilé mluvčí na angličtinu.

Cíl kurzu
Účastníci si vyzkoušejí v autentickém rozhovoru, zda funguje v praxi to, co se učí. Zda rozumějí, zda umí odpovědět, zda se umí zeptat na to, co je zajímá. Získají nové informace a hlavně motivaci do dalšího studia angličtiny.

Kde je možné se kurzu účastnit?
V Tandemu, Polská 54 Praha 2 (blízko metra Jiřího z Poděbrad)
Více informací o místě konání kurzů naleznete v kontaktech.

Jak časově kurz probíhá?
Obvykle začínáme v 10 hodin a končíme ve 14, jedna lekce trvá 60 min., v jednom bloku jsou 3 lekce s přestávkami 10 min.

Začátek lekcí i jejich délku je možno flexibilně přizpůsobit konkrétním požadavkům. Pro mimopražské skupiny připravíme nebo doporučíme i další program v Praze.

Termín kurzu záleží na individuální domluvě.

Novinka kurzu
Procházka Prahou s anglicky mluvícím rodilým mluvčím.
Přihlásit se

Co o kurzech říkají sami studenti a učitelé?

Gymnázium Nové Strašecí
celková účast: 32 studentů, 3 skupiny
"Studentům se líbilo zpracování tématu, styl mluvení lektora, zajímavý přístup a zajímavá prezentace, snaha vysvětlit spoustu věcí, dobré téma a zábavné prvky, smysl pro humor, vtipné obrázky, zajímavá povaha lektora, ukázky na PC, komunikace s lektorem. Studenti hodinu hodnotí jako poučnou, bláznivou, ale skvělou, umožnilo jim to poznání Londýna. Obdivují lektorovi znalosti. Waine"
Akademické gymnázium, Štěpánská
"Všichni potvrdili to, co jsem už věděla od svých studentů: velice se jim kurz líbil, obě úrovně, takže bych vám chtěla moc poděkovat, že jste připravili zajímavá témata s tolika různými lektory. Doufám, že se nám podaří i příští rok něco podobného zorganizovat. Projekt se mi hodně líbil. Bylo fajn, že jsme měli možnost se seznámit a popovídat s různými lidmi z různých zemí a s odlišnými přístupy."
SPŠS Plzeň
Návštěva jazykové školy Tandem.
"Naše exkurze nebo spíš zvláštní kurz angličtiny v Praze u rodilých mluvčích se vydařil na výbornou. Díky naší paní učitelce třídní a skvělým lektorům z Anglie a Ameriky jsme se učili nejen o jazyce samotném, ale i o mimice, chování, vystupování a zvycích. Všichni tři lektoři byli sympatičtí (jeden z nich extrémně pro dámy) a probírali s námi témata týkající se sportu, cestování, porovnání Prahy a New Yorku. V polovině kurzu byla chutná svačinka a osvěžení vodou. Všichni pracovali a snažili se na 100%. Už se těšíme a doufáme, že si tuto úžasnou zkušenost zopakujeme. P.S.: nemluvě o cestě vlakem tam a zpět … :) Za 2.PB Martin Šůs"

Přihláška na kurz pro studenty


TOPlist