Kurzy pro učitele a studenty

Jazykové kurzy pro studenty

Bav se cizím jazykem! Myslíš, že to nejde? Naši lektoři z USA nebo Anglie tě přesvědčí o opaku. Zábavné až bláznivé úkoly, kde se ty i tví kamarádi dozvíte o odlišnostech kultur, zvyků a pobavíte se o zajímavých tématech, jako sport nebo cestování. Nudnému biflování slovíček jsme odzvonili.

Nabídka kurzů

PRAGUE WALKS WITH ENGLISH

Průvodcem po Praze je rodilý mluvčí, který má bohaté zkušenosti s provázením mladých lidí z celého světa.

Projekt je určen školní skupině do max. 14 účastníků. Začíná se u Prašné brány.

Studenti dostanou předem v angličtině seznam památek nebo zajímavostí, o kterých se bude mluvit.

Jednotlivá zastavení jsou koncipována interaktivně, studenti se vyjadřují v angličtině, vzpomínají na znalosti z historie, architektury, ze současnosti.

Procházka trvá 2,5 hod.

Končí se kvízem ve Františkánské zahradě a sladkou odměnou pro vítěze.

Přihlásit se

Come speak with us

Konverzační blok s anglicky mluvícími rodilými mluvčími pro studenty SŠ a žáky ZŠ.

Kommt mit uns reden

Konverzační blok s německy mluvícími rodilými mluvčími pro studenty SŠ a žáky ZŠ.

Projekt je určen školním skupinám – i pro 3 skupiny najednou, každá po maximálně 12 účastnících, jazyková úroveň minimálně A2/mírně pokročilí. Nejdůležitější je pro ty školy, kde nemají rodilé mluvčí na angličtinu nebo na němčinu.

Cíl kurzu
Účastníci si vyzkoušejí v autentickém rozhovoru, zda funguje v praxi to, co se učí. Zda rozumějí, zda umí odpovědět, zda se umí zeptat na to, co je zajímá. Získají nové informace a hlavně motivaci do dalšího studia cizích jazyků.

Kde je možné se kurzu účastnit?
V Tandemu, Polská 54 Praha 2 (blízko metra Jiřího z Poděbrad)
Více informací o místě konání kurzů naleznete v kontaktech.

Jak časově kurz probíhá?
Obvykle se začíná v 10 hodin. Jedna lekce trvá 60 min., v jednom bloku jsou 2--3 lekce s přestávkami 10 min., vystřídají se 2--3 rodilí mluvčí.

Začátek lekcí i jejich délku je možno flexibilně přizpůsobit konkrétním požadavkům. Pro mimopražské skupiny připravíme nebo doporučíme i další program v Praze.

Termín kurzu záleží na individuální domluvě.

Přihlásit se

Co o kurzech říkají sami studenti a učitelé?

Gymnázium Nové Strašecí
celková účast: 32 studentů, 3 skupiny
"Studentům se líbilo zpracování tématu, styl mluvení lektora, zajímavý přístup a zajímavá prezentace, snaha vysvětlit spoustu věcí, dobré téma a zábavné prvky, smysl pro humor, vtipné obrázky, zajímavá povaha lektora, ukázky na PC, komunikace s lektorem. Studenti hodinu hodnotí jako poučnou, bláznivou, ale skvělou, umožnilo jim to poznání Londýna. Obdivují lektorovi znalosti. Waine"
Akademické gymnázium, Štěpánská
"Všichni potvrdili to, co jsem už věděla od svých studentů: velice se jim kurz líbil, obě úrovně, takže bych vám chtěla moc poděkovat, že jste připravili zajímavá témata s tolika různými lektory. Doufám, že se nám podaří i příští rok něco podobného zorganizovat. Projekt se mi hodně líbil. Bylo fajn, že jsme měli možnost se seznámit a popovídat s různými lidmi z různých zemí a s odlišnými přístupy."
SPŠS Plzeň
Návštěva jazykové školy Tandem.
"Naše exkurze nebo spíš zvláštní kurz angličtiny v Praze u rodilých mluvčích se vydařil na výbornou. Díky naší paní učitelce třídní a skvělým lektorům z Anglie a Ameriky jsme se učili nejen o jazyce samotném, ale i o mimice, chování, vystupování a zvycích. Všichni tři lektoři byli sympatičtí (jeden z nich extrémně pro dámy) a probírali s námi témata týkající se sportu, cestování, porovnání Prahy a New Yorku. V polovině kurzu byla chutná svačinka a osvěžení vodou. Všichni pracovali a snažili se na 100%. Už se těšíme a doufáme, že si tuto úžasnou zkušenost zopakujeme. P.S.: nemluvě o cestě vlakem tam a zpět … :) Za 2.PB Martin Šůs"

Přihláška na kurz pro studenty


TOPlist