Firemní kurzy

Firemní jazykové kurzy

Ať jste firma se zaměřením na IT, stavebnictví, strojírenství, právo, média, účetnictví, farmacii nebo jiný obor, rozmluvíme vás tak, abyste mohli s jistotou komunikovat se zahraničními klienty i kolegy a prezentovat sebe, vaši organizaci i projekty.

Naším posláním je pomoci vám obstát v situacích, ve kterých potřebujete v cizím jazyce dobře mluvit i spontánně reagovat. Nikdo není dokonalý, ale máte-li vůli být lepší, v Tandemu s vámi najdeme ten správný směr.

Vtipkujte, prezentujte, uzavírejte obchody.

Firemní komunikace není pouze o oborovém žargonu, ale také o přátelském popovídání a budování obchodních vztahů. Dokážeme vás připravit jak na otevření nové pobočky v zahraničí, tak i na obchodní jednání, zkoušku nebo prezentaci. To vše pomocí pestrých a efektivních výukových metod našich zkušených lektorů.

Německy s Němcem. Anglicky s Angličanem.

Naši lektoři jsou zkušení profesionálové s mnohaletou praxí. Navíc se vždy snažíme o to, aby si lektor s klientem maximálně sedli i po osobní stránce. Zábavné úkoly, motivace a předávání znalostí nejen jazykových, ale také životních. To je cílem našich lektorů. Dnes jich u nás učí více než 100, z nichž většina jsou rodilí mluvčí.

Jaké jazyky učíme?

Jazykové kurzy probíhají především v angličtině a němčině. Lektory dalších evropských jazyků pro vás však rádi zajistíme.

Zvolte si jazyk svého kurzu

 

Jaké firmy nám důvěřují ve výuce svých zaměstnanců

 

Průběh našich kurzů:


Infografika
TOPlist