Firemní kurzy

Kurzy němčiny pro firmy

Nabídka jazykových kurzů

Zase vám vypadlo oborové slovíčko nebo nevíte, jak vést small talk s německy mluvícím klientem? Vyberte si ze široké nabídky německých kurzů zaměřených na obchodní, formální i neformální komunikaci ve firmě. Kurz vždy upravíme dle vašich potřeb.

Vyberte si kurz
 

Jak kurzy probíhají

Úspěchem každého kurzu je splnění předem stanovených cílů. Během úvodního hovoru si proto určíme, v jaké situaci se nacházíte a čeho chcete dosáhnout. Následně vybereme odpovídající kurz, výukové metody a vhodné lektory.

Projděte si náplň kurzů
 

Lektoři

Pamatujete si vašeho oblíbeného učitele? My jich máme celý tým! Rodilí mluvčí i čeští lektoři s cílem předat znalosti svým studentům. Staráme se o jejich další vzdělávání i lektorské dovednosti, vytváříme pro ně zázemí. Můžeme tak zaručit profesionální přístup, ověřené výukové techniky, pohodovou atmosféru, a díky tomu i spokojené studenty.

Prohlédněte si lektory
 

Metoda výuky

Jak to děláme v Tandemu? Volíme komunikativní metodu, která studenty baví a pomáhá jim naučit se rychle vše potřebné. Rozmanité aktivity i neotřelé domácí úkoly mění lekce němčiny v oblíbený koníček.

Zjistěte více o výukové metodě


Němčinu učíme již přes 20 let v 75 firmách. Tohle o nás říkají:

Společnost Toyota Financial Services Czech již mnoho let využívá služeb jazykové školy Tandem. Za tuto dobu se naši zaměstnanci v rámci firemních skupinových kurzů setkali jak s kvalitními českými lektory, tak se zkušenými rodilými mluvčími. Naše společnost je s poskytovanou jazykovou výukou od Tandemu trvale velmi spokojena.
Aleš Kamarýt, jednatel společnosti, Toyota Financial Services
Naše společnost W&W Service GmbH je německou společností, a právě výborná znalost němčiny je pro nás absolutní prioritou. Jazyková škola Tandem se svými profesionálními lektory je nám již přes 6 let tím nejlepším průvodcem a podporou k dosažení našich firemních cílů. Absolutní spokojenost ve všem, co dělají, a hlavně, jak to dělají. Pro každého klienta hledají řešení na míru a nebojí se jakékoli výzvy.
Lucie Ježková, W&W Service

Podívejte se na další reference a úspěšné firemní projekty.

 

Chcete, aby se němčina rozezněla celou vaší firmou?

Napište nám a my to zařídíme.

Průběh našich kurzů:


Infografika
TOPlist