Firemní kurzy

Kurzy němčiny pro firmy

Nabídka jazykových kurzů

Zase vám vypadlo oborové slovíčko nebo nevíte, jak vést small talk s německy mluvícím klientem? Vyberte si ze široké nabídky německých kurzů zaměřených na obchodní, formální i neformální komunikaci ve firmě. Kurz vždy upravíme vašim potřebám.

Vyberte si kurz


Jak kurzy probíhají

Úspěchem každého kurzu je splnění předem stanovených cílů. Během úvodního hovoru si proto určíme, čeho chcete dosáhnout a v jaké situaci jste. Následně vybereme vhodný kurz, výukové metody a zkušené lektory.

Projděte si náplň kurzu


Lektoři

Pamatujete si vašeho oblíbeného učitele? My jich máme celý tým! Rodilí mluvčí i čeští lektoři s cílem předat znalosti svým studentům. Staráme se o jejich vzdělání i učitelské dovednosti, vytváříme pro ně zázemí. Profesionální přístup, pohodovou atmosféru a spokojené studenty tak můžeme zaručit.

Prohlédněte si lektory


Metoda výuky

Jak na to jdeme v Tandemu? Zvolili jsme Komunikativní metodu, která studenty baví a pomáhá naučit se rychle vše potřebné. Rozmanité aktivity i neotřelé domácí úkoly dělají z němčiny koníček.

Vzdělejte se o výukové metodě


Němčinu učíme již 20 let v 75 firmách. Tohle o nás říkají

Toyota Financial Services
Společnost Toyota Financial Services Czech již 10 let využívá služeb společnosti Tandem Languages. „Naše společnost je spokojena s poskytováním služeb společnosti Tandem Languages.”
Aleš Kamarýt, jednatel společnosti, Toyota Financial Services
Olympus
"Nejvíce se mi líbí volně vedená hodina s nezávazným konceptem a individuální přístup lektora. Jedná se vždy o profesionální vystupování."
Pavel, manager, Olympus

Podívejte se na další reference a úspěšné firemní projekty.


Chcete, aby se němčina rozléhala po celé vaší firmě?

Napište nám a my to zařídíme.

Průběh našich kurzů:


Infografika
TOPlist