Firemní kurzy

Výuková metoda

Kdo se chce dorozumět v každé situaci, ten musí trénovat především mluvený jazyk. Proto pro naše kurzy volíme komunikativní metodu (Communicative Language Teaching), která je založena na přesvědčení, že studenti si jazyk nejlépe osvojují v rámci smysluplné komunikace zahrnující nejrůznější výukové techniky, aktivity a samostudium.

Široká škála zábavných technik a cvičení

Komunikativní metoda nabízí nepřeberné množství aktivit. Studenti se díky ní efektivně rozmluví a jsou schopni rychle a adekvátně reagovat v různých situacích. Kromě moderních učebnic využíváme při výuce autentické materiály, jako jsou videa, články, noviny nebo audio. Dále také firemní podklady, tj. například manuály či návody, které metodicky přizpůsobíme.

Metoda se přizpůsobí studentovi. Ne on jí.

Úspěchem každého kurzu je splnění předem stanovených cílů.

  • Během úvodního rozhovoru si určíme, čeho chcete dosáhnout, jak zvládáte komunikaci, co vám jde a jaké jsou vaše slabší stránky.
  • Vyplníte si online test, který prověří zejména vaše znalosti gramatiky a slovní zásoby. 
  • Následně stanovíme program kurzu, vybereme učební materiály a zkušeného lektora.

Samostudium, na které se budete těšit

Pro co nejrychlejší zlepšení vedeme studenty k procvičování jazyka i ve volném čase. Lektoři každému studentovi doporučí ideální způsob, jak být s cizím jazykem co nejvíce v kontaktu. Například filmy v původním znění s titulky, cizojazyčné noviny a časopisy, zajímavá Youtube videa, internetové články, zjednodušená vydání známé beletrie či výukové aplikace. Tipy a užitečné rady pro samostudium najdou studenti také na našem blogu.

 

Máte další otázky k výuce?

Napište nám a my se vám obratem ozveme zpět.

Průběh našich kurzů:


Infografika
TOPlist