Firemní kurzy

Co o nás říkají naši klienti?

O výuce angličtiny

olympus
"I přes požadavek na ranní výuku je jazyková škola TANDEM vždy schopna zajistit kvalitní lektorské obsazení kurzů jak v angličtině, tak v dalších jazycích. Naše vedení konzultuje s jazykovou školou vzdělávací potřeby dvakrát ročně, s koordinátorem kurzů jsme ve spojení několikrát měsíčně."
Hana Horáková, vedoucí personálního oddělení, Olympus
cpp
 "Vážím si přívětivosti a profesionality, s jakou své služby poskytujete."
Marcela Novotná, personální ředitelka, Česká podnikatelská pojišťovna
Kapsch logo
„Díky intenzivnímu kurzu komunikace v angličtině jsem se přestal obávat pracovních meetingů v angličtině a začal jsem během nich v pohodě mluvit. Určitě bych kurz doporučil známým a není nic, co bych mu mohl vytknout. Díky kurzu jsem dostal chuť se do angličtiny konečně pustit pořádně - budu pokračovat s pravidelnými lekcemi.”
Vlastimil Srna, obchodní ředitel, Kapsch
Ips
„S jazykovou školou Tandem spolupracujeme již sedmým rokem. Využíváme především nabídky na skupinové kurzy anglického jazyka a individuální lekce anglického a německého jazyka. Za tuto dobu máme jen pozitivní zkušenosti. Kvalita výuky je na skvělé úrovni, stejně tak jako komunikace se společností, která probíhá flexibilně a bez problémů. Lektoři jsou spolehliví, dochvilní a přirozeným způsobem umějí předat vědomosti svým studentům. Jsme velmi spokojeni s přípravou na výuku i s hodnocením studentů. Díky dlouhým létům spolupráce s jazykovou školou Tandem ji můžeme bez váhání upřímně doporučit.”
Klára Rozumová, HR manager, IPS
Revmatologický ústav 
"Za všechny posluchače kurzů angličtiny, kterou pro nás (Revmatologický ústav) organizuje společnost TANDEM, mohu potvrdit maximální spokojenost. Všechny lekce mají danou strukturu, takže posluchači se mohou na hodinu připravit. Lektoři jsou maximálně připravení, vstřícní, vyhoví požadavkům posluchačů a jsou trpěliví. Posluchači udělali velký krok dopředu. To, že je výuka baví svědčí i fakt téměř 100% účasti na jednotlivých hodinách.
Myslím, že o všech vyučujících se dá hovořit jen v superlativech. Srdečně zdravím a těšíme se na další spolupráci."

Jana Schwarzová, Revmatologický ústav Praha
Eman 
"Lekce splnila moje očekávání, chtěl jsem konverzaci s rodilým mluvčím, který mě rozmluví, bude schopen mě různě opravovat a ideálně to nebude nudné, a to se všechno splnilo. Navíc je Robert schopen i pomoci s různými anglickými pracovními i nepracovními texty nebo vysvětlením složitých frází. A pokud si náhodou něčím není jistý, je schopen to do příští lekce zjistit. Jsem velmi spokojen."
Pavel, software developer, Eman

O výuce němčiny

Toyota reference
„Společnost Toyota Financial Services Czech již 10 let využívá služeb společnosti Tandem Languages. Za tuto dobu naši zaměstnanci využili jak české lektory, tak rodilé mluvčí. Výuka zpravidla probíhá v malých skupinách o počtu max. 3 osob, které jsou vytvářeny dle jazykové znalosti našich zaměstnanců. Pravidelně každý rok probíhá přezkoušení a vyhodnocení. Následně je pak s každým zaměstnancem veden pohovor o dalším plánu výuky.”
Naše společnost je spokojena s poskytováním služeb společnosti Tandem Languages.
Aleš Kamarýt, jednatel společnosti, Toyota Financial Services
EY
„S lektorkou od Tandemu jsem se věnovala jazykovému vzdělávání více než rok a plánuji se k němu znovu vrátit i po své mateřské dovolené. Lektorka se maximálně přizpůsobuje mým potřebám, je vždy perfektně připravená. Věnujeme se jak obchodní, tak obecné němčině, a navíc si velmi rozumíme i po stránce lidské. Za rok jsem se znatelně zlepšila: mluvím plynule, bez obav, jak s německými přáteli, tak i s našimi obchodními partnery. Oceňuji také vstřícnost a příjemnou spolupráci s jazykovou školou Tandem.”
Jaroslava Křížková, Manager, Ernst&Young
Portland
„Osobní přístup k studentovi, připravenost lektora na hodinu, schopnost vysvětlit gramatiku, flexibilita školy s časovými potřebami studenta, kvalitní studijní literatura, vřele doporučuji vyzkoušet tuto školu. Z mých zkušeností s jazykovými školami je tato jednoznačně nejlepší.”
Ing. Martin Bouška, project manager, Portland Trust s r.o.
olympus
"Nejvíce se mi líbí praktický přístup lektora. Dokáže se přizpůsobit potřebám žáka. Nejvíce se mi líbí volně vedená hodina s nezávazným konceptem a individuální přístup lektora. Jedná se vždy o profesionální vystupování. Výuku bych doporučil všem, kdo seriózně uvažuje o zlepšení se ve výuce cizího jazyka."
Joerg, manager, Olympus

O výuce ostatních jazyků

„S jazykovou školou TANDEM se učím ruštinu již více jak 2 roky. Rusky jsem sice uměla, ale vzhledem k tomu, že jsem jazyk několik let aktivně nepoužívala, hodně jsem zapomněla. První rok jsem měla českou lektorku s jejíž pomocí jsem si své znalosti nejen znovu osvěžila, ale i hodně doplnila. Dnes už mám lektorku rodilou mluvčí a sama vidím, že při obchodních jednáních s ruskými partnery se domlouvám naprosto bez problémů, vyřizuji korespondenci. S lektory jsem spokojená, na výuku jsou vždy dobře připraveni.”
Dagmar Drobílková, specialista v oddělení expertních služeb, Svaz strojírenské technologie, zájmové sdružení Praha

Úspěšně projekty


Chcete komunikovat s celým světem?

Napište nám a my to zařídíme.

Průběh našich kurzů:


Infografika
TOPlist