Proč právě my?

Anglicky s Angličanem, německy s Němcem. Učí u nás velký tým rodilých mluvčích. více »

Osobní přístup

Naše přidaná hodnota spočívá v osobní péči o každého jednotlivého klienta. více »

Máme zkušenosti. Pracujeme pouze se zkušenými lektory. více »

Cílený obsah

Zajímá nás, na co se zaměstnanci připravují. Podle cílů sestavujeme plán výuky. více »

Nic není problém. Připravíme Vás na všechny situace. více »

Opravdová kvalita

Spolupracujeme pouze se zkušenými lektory a naší prioritou je dokonalé párování studenta a lektora. více »

Je pro nás důležité, jak se cítíte. Naši lektoři jsou příjemní lidé. více »

Inovace

Neustále inovujeme neboť naši klienti čelí ekonomickému tlaku. více »

Osobní přístup“ nejsou jen planá slova. Zkuste Tandem! více »

kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

podporujeme

Nadační fond proti korupci

Řekli o nás

Na trhu se pohybuje mnoho škol. Za nás hovoří spokojení zákazníci. Doufáme, že vám tyto osobní reference pomohou v rozhodování o poskytovateli jazykového vzdělávání ve Vaší firmě.


olympus "I přes požadavek na ranní výuku je jazyková škola TANDEM vždy schopna zajistit kvalitní lektorské obsazení kurzů jak v angličtině, tak v dalších jazycích. Naše vedení konzultuje s jazykovou školou vzdělávací potřeby dvakrát ročně, s koordinátorem kurzů jsme ve spojení několikrát měsíčně."
Hana Horáková, vedoucí personálního oddělení, Olympus


cpp "Vážím si přívětivosti a profesionality, s jakou své služby poskytujete."
Marcela Novotná, personální ředitelka, Česká podnikatelská pojišťovna


Kapsch logo „Díky intenzivnímu kurzu komunikace v angličtině jsem se přestal obávat pracovních meetingů v angličtině a začal jsem během nich v pohodě mluvit. Určitě bych kurz doporučil známým a není nic, co bych mu mohl vytknout. Díky kurzu jsem dostal chuť se do angličtiny konečně pustit pořádně  - budu pokračovat s pravidelnými lekcemi.”
Vlastimil Srna, obchodní ředitel, Kapsch


Toyota reference „Společnost Toyota Financial Services Czech již 10 let využívá služeb společnosti Tandem Languages. Za tuto dobu naši zaměstnanci využili jak české lektory, tak rodilé mluvčí. Výuka zpravidla probíhá v malých skupinách o počtu max. 3 osob, které jsou vytvářeny dle jazykové znalosti našich zaměstnanců. Pravidelně každý rok probíhá přezkoušení a vyhodnocení. Následně je pak s každým zaměstnancem veden pohovor o dalším plánu výuky.”
Naše společnost je spokojena s poskytováním služeb společnosti Tandem Languages.
Aleš Kamarýt, jednatel společnosti, Toyota Financial Services


Ips „S jazykovou školou Tandem spolupracujeme již sedmým rokem. Využíváme především nabídky na skupinové kurzy anglického jazyka a individuální lekce anglického a německého jazyka. Za tuto dobu máme jen pozitivní zkušenosti. Kvalita výuky je na skvělé úrovni, stejně tak jako komunikace se společností, která probíhá flexibilně a bez problémů. Lektoři jsou spolehliví, dochvilní a přirozeným způsobem umějí předat vědomosti svým studentům. Jsme velmi spokojeni s přípravou na výuku i s hodnocením studentů. Díky dlouhým létům spolupráce s jazykovou školou Tandem ji můžeme bez váhání upřímně doporučit.”
Klára Rozumová, HR manager, IPS

Revmatologický ústav "Za všechny posluchače kurzů angličtiny, kterou pro nás (Revmatologický ústav) organizuje společnost TANDEM, mohu potvrdit maximální spokojenost. Všechny lekce mají danou strukturu, takže posluchači se mohou na hodinu připravit. Lektoři jsou maximálně připravení, vstřícní, vyhoví požadavkům posluchačů a jsou trpěliví. Posluchači udělali velký krok dopředu. To, že je výuka baví svědčí i fakt téměř 100% účasti na jednotlivých hodinách.
Myslím, že o všech vyučujících se dá hovořit jen v superlativech. Srdečně zdravím a těšíme se na další spolupráci."

Jana Schwarzová, Revmatologický ústav Praha


„S jazykovou školou TANDEM se učím ruštinu již více jak 2 roky. Rusky jsem sice uměla, ale vzhledem k tomu, že jsem jazyk několik let aktivně nepoužívala, hodně jsem zapomněla. První rok jsem měla českou lektorku s jejíž pomocí jsem si své znalosti nejen znovu osvěžila, ale i hodně doplnila. Dnes už mám lektorku rodilou mluvčí a sama vidím, že při obchodních jednáních s ruskými partnery se domlouvám naprosto bez problémů, vyřizuji korespondenci. S lektory jsem spokojená, na výuku jsou vždy dobře připraveni.”
Dagmar Drobílková, specialista v oddělení expertních služeb, Svaz strojírenské technologie, zájmové sdružení Praha


EY „S lektorkou od Tandemu jsem se věnovala jazykovému vzdělávání více než rok a plánuji se k němu znovu vrátit i po své mateřské dovolené. Lektorka se maximálně přizpůsobuje mým potřebám, je vždy perfektně připravená. Věnujeme se jak obchodní, tak obecné němčině, a navíc si velmi rozumíme i po stránce lidské. Za rok jsem se znatelně zlepšila: mluvím plynule, bez obav, jak s německými přáteli, tak i s našimi obchodními partnery. Oceňuji také vstřícnost a příjemnou spolupráci s jazykovou školou Tandem.”
Jaroslava Křížková, Manager, Ernst&Young

KONTAKT
Jazyková škola TANDEM.CZ - firemní jazykové kurzy
Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
Email: info@tandem.cz
Polská 54
120 00 Praha 2
TOPlist