Firemní kurzy

Průběh firemních jazykových kurzů

Měřit firmy jedním metrem a nabízet ten samý kurz není náš styl. Chceme se s vámi seznámit, pohovořit o vaší situaci a jazykových potřebách. Na základě těchto informacích pak společně vypracujeme projekt jazykového vzdělávání ve vaší firmě včetně výběru lektorů.

Jak celá organizace kurzu probíhá?

  • Nejdříve se vás zeptáme na vaše požadavky a stanovíme cíle.
  • Od samotných studentů dále zjistíme jazykové znalosti a představy o zaměření kurzu. Následně doporučíme formu výuky, studijní materiály a vybereme lektory.
  • Sledujeme pokrok každého studenta, průběžně testujeme a případně kurz dle přání upravíme.
  • Zjišťujeme spokojenost s kurzem a lektorem

Nespokojený student, toho neznáme. Jak je to možné?

  • Máme zvolený náročný proces výběru lektorů. Vybíráme pouze ty odborně a osobnostně vhodné.
  • Průběžně se účastníme všech kurzů a sledujeme průběh výuky.
  • Ptáme se studentů na zpětnou vazbu.
  • Kontrolujeme plnění výukového plánu a stanovených milníků úspěchu.
  • Sledujeme a vyhodnocujeme docházku.

Forma výuky

Individuální a skupinová

Preferujete samostatnou výuku s lektorem nebo chcete kurz pro celý firemní tým? Počet studentů kurzu si vždy zvolíte vy. Nabízíme jak skupinovou, tak individuální výuku. Můžeme však prozradit, že 60 % našich firemních kurzů probíhá individuální formou.

Klasická i intenzivní

Blíží se čas odletu na služební cestu nebo schůzka se zahraničním klientem? Pak intenzivní kurz je pro vás to pravé. Rychle a důkladně vás zaučíme v oblastech, kde si nejste jistí. Během 5denního školení dosáhnete pokroku, který se rovná neuvěřitelným 19 týdnům klasické výuky.

Chcete se jazyku věnovat dlouhodobě? Klasická výuka probíhá pravidelně 1-2 x týdně. Délka lekcí je 60 minut, 75 minut nebo 90 minut – podle vašich možností.

Moderně a s firemními poklady

V kurzech využíváme moderní učebnice a on-line materiály. Do výuky zapojíme také vaše firemní materiály, aby studenti byli schopni okamžitě využít naučené znalosti ve své práci.

Kde učíme

Kurzy probíhají přímo ve firmách, i v naší škole. Nechceme narušovat běžný chod firmy, proto v 90 % případů jezdíme do firem. Máme i své vlastní prostory v Praze, ve kterých vás rádi přivítáme.


Zaujal vás náš přístup k výuce?

Vyberte si firemní jazykový kurzMáte otázky k průběhu kurzů?

Napište nám a my se vám obratem ozveme zpět.

Průběh našich kurzů:


Infografika
TOPlist