Úspěšné projekty

Díky TANDEMu se zaměstnanci cítí dobře při jednání v cizím jazyce a posilují tak úspěšnost svou a svých firem.čppČPP

Česká podnikatelská pojišťovna, a.s., Vienna Insurance Group nabízí komplexní pojistná řešení v oblasti životního i neživotního pojištění. V soutěži „Nejlepší pojišťovna 2016“ obhájila mezi všemi pojišťovnami na trhu třetí místo v kategorii „Nejlepší neživotní pojišťovna“.

V takové firmě je lektorům Tandemu ctí učit. Studenti jsou motivovaní, znalost cizího jazyka potřebují pro komunikaci se zahraničními partnery. Lektoři často pracují na přání studentů i s jejich firemními materiály, připravují je na prezentace a hodiny jsou tak velmi prakticky zaměřené.Point Park PropertiesPoint Park Properties

Tento významný vlastník a developer logistických a průmyslových nemovitostí s celoevropskou působností má kanceláře v 9 zemích a centrálu v Praze. Ve svých řadách má mnoho zahraničních zaměstnanců – v P3 se na denní bázi komunikuje anglicky nejen s klienty, ale i v rámci firmy. Angličtina je důležitá i pro recepční, která přijímá zahraniční návštěvy. Tandem zde organizuje kurzy firemní a obchodní angličtiny a pomáhá zaměstnancům, aby se cítili dobře v multikulturním prostředí a dokázali komunikovat se zahraničními klienty.PilzPilz

Firma Pilz, poskytující řešení pro automatizaci výrobních zařízení, maximálně podporuje zlepšení jazykových znalostí klíčových lidí, kteří jednají se zákazníky v roli obchodníků a technických konzultantů. Tato jednání či konzultace často probíhají právě v angličtině. Ve firmě je podporována i němčina (firma je v rukou německých majitelů) s cílem dosáhnout běžné komunikativní úrovně. Tandem zde organizuje kurzy obchodní a technické angličtiny i němčiny.Olympus Pro Olympus zajišťujeme nejen kurzy angličtiny

Společnost Olympus jako přední výrobce přesných optických a digitálních technologií vyvíjí a prodává inovativní lékařskou techniku, digitální fotoaparáty a řešení pro vědu a průmysl. Olympus podporuje nejnovější zdravotnické postupy, pomáhá vědeckému výzkumu a zachycuje nejcennější životní chvíle. Společnost byla založena 12. října 1919 v Japonsku, takže má dnes více než stoletou historii. Distribuční a servisní společnosti pod vedením regionálního ústředí v Hamburku působí v desítkách zemí po celé Evropě, na Blízkém východě a v Africe. Krédem společnosti je učinit životy lidí zdravější, bezpečnější a plnohodnotnější.

Komunikačním jazykem ve firmě je angličtina a proto naši lektoři do společnosti dochází již několik let, aby se zaměstnanci mohli neustále zdokonalovat. Aby byly kurzy co nejefektivnější, pravidelně dvakrát ročně s vedením společnosti zjišťujeme spokojenost zákazníků. S hlavním koordinátorem kurzů jsme potom pravidelně v kontaktu a společně ladíme individuální požadavky všech účastníků kurzů.

Zajišťujeme i školení pracovníků call centra, které má na starosti celou Evropu. Kromě standardních jazyků jako je angličtina, němčina nebo francouzština, zajišťujeme i kurzy v méně běžných jazycích jako např. norština nebo holandština. Zaměstnanci jsou školeni nejen na plynulou a přívětivou komunikaci s klienty, ale také na odbornou terminologii týkající se spotřební i zdravotnické techniky. Školíme i techniky v Brně.Burda International Burda International díky nám drží krok se zahraniční konkurencí

Vydavatelství Burda International CZ patří k největším vydavatelům na českém časopiseckém trhu. Vydává 38 časopisů např. Elle, Marianne, Apetit, Burda Style, Chip.


Ataccama Software Ataccama Software

Ataccama je rychle expandující mezinárodní softwarová firma. Začínali jsme zde před pár roky s němčinou. Naše spolupráce se rozšířila. Na programu je nyní němčina i angličtina, business angličtina, dále angličtina se zaměřením na Language&Skills. Nyní také nově čeština pro cizince, protože firma rozšiřuje svůj pracovní tým.… Účastníci kurzů jsou chytří, vědí, co chtějí. Je radost je učit.

Na míru jsme připravili kurz pro pokročilé zaměřený na Přesnost vyjadřování v písemné komunikaci. Kurz z oblasti Language&Skills vedl rodilý mluvčí. Běžné kurzy jsou zaměřené především na firemní komunikaci a aktivizaci pasivní slovní zásoby, což potřebuje většina odborníků v IT.

S úspěchem probíhá i několik individuálních kurzů one-to-one, zaměřených na konkrétní požadavky daného studenta, např. intenzivní příprava před delší zahraniční pracovní cestu nebo manažerská angličtina.


JHV – DEVELOPMENT JHV – DEVELOPMENT

JHV-ENGINEERING se na začátku roku rozdělila na 4 sesterské firmy a pobočka v Praze se jmenuje JHV – DEVELOPMENT s.r.o. Firma v Praze zajišťuje převážně externí engineering, pro české, ale i zahraniční zákazníky.

JHV-ENGINEERINGKonstruktéři z firmy pomohli rozhýbat klikující autobus na olympiádě v Londýně.


Mazars Mazars

Mazars je mezinárodní firma s pobočkou v Praze.

Svým klientům nabízí zejména audit, účetnictví, daňové a poradenské služby. Mezi klienty jsou kotované společnosti, velké korporace, organizace veřejného sektoru stejně jako rodinné firmy nebo fyzické osoby.

Tandem ve firmě zajišťuje kurzy angličtiny, které si zaměstnanci objednávají v rámci firemních benefitů. 80 % všech kurzů jsou kurzy angličtiny s rodilými mluvčími.


CERVA GROUP CERVA GROUP

CERVA GROUP je předním velkoobchodním dodavatelem ochranných pracovních prostředků, který se zaměřuje na trhy v celém regionu Evropy, Středního východu a Afriky.

CERVA nabízí mimořádně široké portfolio výrobků s vysokým objemem pohotových zásob, které jsou zaručeny díky moderním centrálním skladům v celé Evropě, stabilnímu týmu kvalifikovaných pracovníků a rozsáhlé a stabilní partnerské distribuční síti.

Svému týmu kvalifikovaných zaměstnanců společnost CERVA poskytuje jazykové kurzy jako příležitost k dalšímu rozvoji a z důvodu vylepšení komunikace se zahraničními partnery. Společnost si u Tandemu objednává z 90 % kurzy angličtiny.Individuální kurz pro veřejnost

Pan Zdenek, zaměstnanec Výzkumného ústavu, se chystal na vědecký kongres v zahraničí. Objednal si třídenní intenzivní kurz angličtiny, aby se rozmluvil, osvěžil si slovní zásobu a zopakoval gramatické struktury. Měl ohromnou motivaci – pohovořit si se svými kolegy vědci, vyměnit si názory a vlastně se i seznámit, poznat se po lidské stránce, případně navázat spolupráci.

Po roce následovala další konference a krátká intenzivní příprava v Tandemu. A jak to dopadlo? Pan Zdenek chce angličtině věnovat více času, objednal si pravidelné individuální lekce.

Výhodou individuálního kurzu je, že se lektor plně přizpůsobí požadavkům studenta. A student je velmi motivovaný. Z takového kurzu máme všichni radost.

TOPlist