Jazykové kurzy pro veřejnost

Udržujete se ve sportovní kondici? Fitko, běhání, squash? Udržujte se i v té jazykové. Individuální kurz připravíme na míru jednotlivcům i skupinám z řad veřejnosti. Máte-li možnost, využijte firemních benefitů ke zlepšení angličtiny, němčiny, nebo jiného jazyka. TANDEM spolupracuje se společností Benefity a Le Cheque Déjeuner.


  • Individuální kurz připravíme pro jednotlivce i menší skupinku. Potřebujete zlepšit obecné jazykové dovednosti, nebo máte specifický požadavek na výuku, například připravit se na pracovní pohovor? Můžete si vybrat z několika variant zaměření vašeho kurzu.
  • Výuku koncipujeme dle vašeho přání i intenzivní formou.
  • Nabízíme též kurzy zaměřené na konverzaci. Rozpovídat se k nám chodí jak dospělí, tak i děti a mládež.
  • We teach foreigners how to speak Czech!
  • Kontaktujte nás pro bližší informace a konkrétní cenovou nabídku.

Výhody osobních kurzů u jazykové školy Tandem:

Infografika

Řekli o nás:

 Ve škole se mi obecně moc libílo. Velmi příjemnou atmosféru zajistil přátelský přístup zaměstannců a domácí prostředí. Výuka byla efektivní, protože jsem se během pár lekcí rozmluvila. Po příjezdu na dovolenou do Rakouska jsem rozuměla ubytující v penzionu vše co bylo třeba :). Němčinu jsem nikdy nepředtím nepoužívala. Lektorky byly na hodinu vždy připravené a učební probram byl pestrý. Těším se na další hodiny :) Děkuji. 
Mašková M. Jazykový kurz s TANDEMEM absolvuji již třetím rokem. Ta hodina a půl je pro mě příležitostí pracovat sama na sobě, tedy na své angličtině, která je v mém postavení absolutní nutností. Zároveň se odpoutám od každodenního shonu a užiju si čas s lektorkou, se kterou máme velmi přátelský vztah. Velké díky jazykové škole, která mi vychází maximálně vstříc, a lektorce, která s úžasným citem sestavuje hodiny přesně na míru. 
paní Šopincová Jsem absolutně spokojená s naším intenzivním kurzem, který jsem absolvovala se svým známým. TANDEM pro nás připravil intenzivní kurz na míru – kurz čítal 40 vyučovacích hodin rozdělených do 15 lekcí, což znamenalo, že jsme měli vždy dvouhodinovku dvakrát týdně. Věnovali se nám dva rodilí mluvčí. Kurzu předcházel rozhovor, kde metodička TANDEMu zjistila naši jazykovou úroveň a naše očekávání od kurzu. Potom sestavila plán výuky, který jsme společně ještě poupravili. V kurzu jsme s lektory pracovali zejména na schopnosti plynule mluvit s kolegy a nadřízenými, hráli jsme hry - například na vyjednávání, zabrousili jsme také do gramatiky a rozšíření slovní zásoby z relevantních oblastí – vše bylo v akurátním poměru. Závěr kurzu byl ve znamení testu pokroku, rad, jak se zlepšovat i nadále a zhodnocení celkového přínosu kurzu. Na kurzu oceňuji profesionalitu lektorů, přátelskou atmosféru, opravdu osobní přístup, promptní řešení naších požadavků a flexibilitu týmu v zázemí. 
paní ZamrazilováTANDEM jsem kontaktoval s urgentním požadavkem na intenzivní kurzy - potřeboval jsem se rozmluvit před důležitou pracovní událostí. Velmi jsem ocenil jsem pružnost školy i lektorky, tak jejich profesionalitu, proaktivní přístup a zájem. 
pan Řehořek

Kontaktujte nás:

TOPlist