Firemní kurzy

Seznamte se – lektoři Tandemu

Co dělá kvalitního lektora kvalitním? Praxe, profesionální přístup, odbornost a lidský přístup ke všem studentům. Tandem má těchto lektorů přes 100, z nichž více než polovinu tvoří rodilí mluvčí.

Jak si lektory vybíráme

Standardní kvalifikační kritéria:

  • vysokoškolské vzdělání
  • učitelský certifikát (TEFL/CELTA)
  • min. 2 roky lektorské praxe

Každý lektor prochází výběrovým řízením. V něm lektora poznáme, zjistíme jeho profesní motivaci a lektorské cíle. Vyzkoušíme si, jak pracuje se studenty a jakou dokáže navodit atmosféru. V neposlední řadě ověříme délku jeho praxe, získané certifikáty a vysokoškolské vzdělání. Pokud přeskočí jiskra, plácneme si.

Lektoři Tandemu splňují kromě uvedených kritérií i nároky na současný styl výuky. Jsou zkušení, příjemní a komunikativní. U rodilých mluvčích je často benefitem i zkušenost z oborů, ve kterých v zahraničí pracovali, protože díky ní mohou autenticky vést specializované jazykové kurzy.

Čeho si studenti cení na lektorech nejvíce?

„Líbí se mi osobní přístup k jazykovým potřebám studentů. Vnímavá lektorka, hodiny jsou zajímavé a pestré. Jsem velmi spokojena.“
Eva, customer service specialist, Cerva Group
„Velká spokojenost s lektorkou, naprostá variabilita a přizpůsobení dle mých dispozic a možností :-)“
Jana, financial controller, Olympus
„Velmi přátelský přístup lektora, velmi komunikativní, ochotný, podporující ve výuce, která není stresující. “
Dagmar, metodik, ČPP
S jazykovou školou Tandem máme skvělé zkušenosti. Lektoři jsou kvalifikovaní, vždy dbají na přípravu, a hlavně individuální přístup. Rádi bychom poděkovali Tandemu za profesionalitu a schopnost přizpůsobit se našim potřebám. Doporučujeme spolupráci každému, kdo se chce naučit nový jazyk nebo zdokonalit své jazykové schopnosti.
Vojtěch Frgál, CEO, General Bytes
S jazykovou školou Tandem, obzvlášť se svou lektorkou angličtiny, jsem moc spokojená. Lektorka je vždy na hodinu připravená je velmi milá a profesionální. Všem moc doporučuji.
Hana Moravcová, výživové poradenství, CWP
S jazykovými kurzy od TANDEMu jsem velmi spokojená. Díky skvělému lektorovi z Ameriky jsou hodiny v přátelské a pohodové atmosféře a zároveň velmi přínosné, co se týče konverzačních dovedností, ale i gramatiky a slovní zásoby. Určitě bych doporučila! :)
Iveta Barnetová, finanční účetní, Rödl & Partner
Příjemní erudovaní lektoři, empatičtí k potřebám jednotlivých studentů.
Mirek Šilhavý, manažer, Schiessl
Naše lektorka z jazykové školy Tandem je skvělá učitelka. Na hodinu je vždy připravena, ochotna kdykoli, cokoli zopakovat, k látce se vracet, dokud si není jistá porozumění látky žákem. Na každou hodinu si vždy připraví zajímavá témata. Za jejího vedení má člověk pocit jistoty, že se opravdu něco naučí.
Olga Kokešová, sekretářka ředitele, Grifols
Velmi oceňuji aktivní přístup paní lektorky a její zaujetí skutečně studenty posouvat ve znalosti anglického jazyka spolu se snahou vše podrobně vysvětlit a následně procvičit.
Petr Ulč, ředitel, Styrax

Podívejte se na další reference a úspěšné firemní projekty. 

Zeptejte se nás na cokoliv.

Průběh našich kurzů:


Infografika
TOPlist