Proč právě my?

Anglicky s Angličanem, německy s Němcem. Učí u nás velký tým rodilých mluvčích. více »

Osobní přístup

Naše přidaná hodnota spočívá v osobní péči o každého jednotlivého klienta. více »

Máme zkušenosti. Pracujeme pouze se zkušenými lektory. více »

Cílený obsah

Zajímá nás, na co se zaměstnanci připravují. Podle cílů sestavujeme plán výuky. více »

Nic není problém. Připravíme Vás na všechny situace. více »

Opravdová kvalita

Spolupracujeme pouze se zkušenými lektory a naší prioritou je dokonalé párování studenta a lektora. více »

Je pro nás důležité, jak se cítíte. Naši lektoři jsou příjemní lidé. více »

Inovace

Neustále inovujeme neboť naši klienti čelí ekonomickému tlaku. více »

Osobní přístup“ nejsou jen planá slova. Zkuste Tandem! více »

Kvalitní lektoři

Zkušený a kvalitní lektor je základem toho, aby byl opravdu kvalitní i jazykový kurz. My jsme si toho dobře vědomí, a proto na výběr lektorů klademe velký důraz.


Přijmeme jen lektora se zkušenostmi

Naším výběrovým řízením neprojde nikdo, kdo nemá minimálně dva až tři roky praxe s vedením jazykových kurzů. Chceme, aby naši klienti dostali opravdu maximální servis, a to můžeme nabídnout jen se zkušenými lektory. Samozřejmostí je, že všichni naši lektoři mají mezinárodní jazykové certifikáty a vysokoškolské vzdělání. Všichni čeští lektoři potom mají i pedagogické vzdělání. S mnoha lektory spolupracujeme už 5 až 10 let.

 My experience with Tandem has been extraordinary. The school is encouraging and supportive of its teachers, offering a wide variety of resource materials, external training seminars and in-house workshops on improving methodology. A personal touch is also in evidence at the school, as teachers are made to feel like an integral part of the Tandem team. The school excels at communication between itself and its teachers, which undoubtedly translates into improved communication between teachers and students. 
Steve, USA

Naši lektoři jsou příjemní a sympatičtí lidé

Víme, že ne každý, kdo má hovořit v cizím jazyce, se cítí jistý. Naši lektoři se ale snaží dodat studentům sebevědomí a zbavit je strachu a ostychu z komunikace v cizí řeči. V našich řadách působí jak rodilí mluvčí, tak Češi a my klademe obrovský důraz na to, abychom vždy správně spárovali klienta s lektorem – aby si sedli a společné lekce pro ně byli příjemné.

 Previously, I worked for a large language school and after some time I felt that the teachers were not valued and there was a division between the office staff and teachers; it was not a team.  So I decided to look for a smaller, established company that cared about their teachers and which could provide a more 'intimate' working relationship.  At Tandem I found a friendly, helpful team and I feel that my work is appreciated.  
Tina, UK

Další vzdělávání i pravidelný koučing

Lektorům, kteří u nás pracují, umožňujeme průběžné sebevzdělávání formou workshopů a metodologických náslechů. Zároveň jsou v úzkém kontaktu s naší metodoložkou, se kterou konzultují jak plány, které musí pro své kurzy připravovat, tak vhodný výběr aktivit a učebnic.

Práci našich lektorů studenti pravidelně hodnotí prostřednictvím dotazníků, které vyplňují každých 6 měsíců. Pro nás cennou zpětnou vazbu pak tlumočíme lektorům a společně pracujeme na odstranění případných nedostatků.

 Kurzy v zajímavých firmách, přátelská atmosféra, osobní přístup a takřka rodinné prostředí jsou pro mne hlavní devizou jazykové školy TANDEM. 
Pavel, ČR

KONTAKT
Jazyková škola TANDEM.CZ - firemní jazykové kurzy
Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
Email: info@tandem.cz
Polská 54
120 00 Praha 2
TOPlist