kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Angličtina pro asistentky

Zaměření:

Kurz angličtiny pro asistentky je široce zaměřený. Jeho důležitou částí je business angličtina, velký důraz klademe také na poslech a porozumění mluvené řeči. S ohledem na specifika práce asistentek je v kurzu věnována velká pozornost tréninku komunikace po telefonu včetně vedení hovoru při zhoršené kvalitě přenosu. Další důležitou součástí kurzu je také tzv. small talk pro elegantní vedení rozhovorů. Kurzy samozřejmě přizpůsobujeme na míru dle individuálních požadavků klientů. K výuce kurzů pro asistentky naši zkušení lektoři často využívají učebnice, jako například Business Result, doplněné o vlastní firemní materiály.

Hlavní přínosy kurzu:

Díky kurzu angličtiny pro asistentky se účastnice zbaví zbytečných obav z  interní a externí komunikace v cizím jazyce a budou v něm stejně efektivní jako v mateřštině. Budou v něm schopny podporovat svůj tým, ať již v jasném psaném projevu či v bezproblémové  osobní a telefonické komunikaci.

Nabídka:

Nechte si připravit kurz angličtiny pro asistentky na míru v jazykové škole TANDEM. Kontaktujte nás pomocí formuláře níže.

Jazykové kurzy pro firmy zajistí rozvoj vyšich zaměstnanců.

Kontaktujte nás:

TOPlist