kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Angličtina pro call centra

Zaměření:

Kurz angličtiny pro call centra a jejich zaměstnance se zaměřuje kromě mluvené angličtiny také na její poslech. Práce v call centru je velmi náročná vzhledem k okolním šumům, proto je důležité trénovat právě poslech angličtiny ve ztížených podmínkách. K výuce jsou v maximální možné míře využívány reálné pracovní situace účastníků.

Hlavní přínosy kurzu:

Účastníci kurzu se naučí příjemně, ale sebejistě telefonicky komunikovat v cizím jazyce. Doporučujeme kurz angličiny pro call centra, pokud chcete vylepšit svou angličtinu po telefonu, neboť tato komunikace  je náročnější než běžný hovor.

Reference:

Jsme dlouholetým partnerem nadnárodní firmy vyrábějící fotografická zařízení, která v Praze provozuje call centrum pro celou Evropu. TANDEM v kurzech angličtiny pro call centra připravuje řadu zaměstanců na náročné telefonní rozhovory se zákazníky.

Nabídka:

Nechte si připravit kurz angličtiny pro call centra na míru v jazykové škole TANDEM. Kontaktujte nás pomocí formuláře níže.

Jste manažerem call centra a potřebujete, aby vaši operátoři mluvili dobře anglicky? Doporučujeme jazykové kurzy firemní konverzace.

Kontaktujte nás:

TOPlist