kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Angličtina pro cestovní ruch

Zaměření:

V době, kdy je cestovní ruch na rozkvětu a chuť poznávat cizí kultury roste v každém státě, je v současnosti důležité se cizí řečí domluvit i pro ten nejmenší obchod. Samozřejmě, pokud si najdete ke svému zákazníkovi jeho rodnou řečí, tím lépe. Pro malé podnikatele je především důležitý nejrozšířenější jazyk, kterým je angličtina. Malým, středním, ale i velkým firmám, které se dostanou do styku se zahraniční klientelou v rámci cestování, nabízíme anglický kurz zaměřený na cestovní ruch. Kurzy jsou vhodné pro restaurace, hotely či jiné druhy ubytování, mezinárodní společenské akce nebo například práci s hosty.

Hlavní přínosy kurzu:

Kurz je vhodný pro vedení firmy i pro její zaměstnance, kteří přijdou do styku se zahraničními zákazníky či hosty. Nejen, že je tento jazykový kurz tematicky zaměřen na oblast cestovního ruchu, navíc kurz přizpůsobujeme potřebám každého podniku zvlášť a to z hlediska slovní zásoby a potřebné gramatiky z oboru. Vy i Vaši zaměstnanci získáte jistotu při komunikaci se zákazníkem v angličtině. Budete rozumět a správně zpracujete jeho požadavky. Výsledkem bude vždy plně spokojený zákazník.

Nabídka:

Pro každou oblast vašeho podnikání je kurz speciálně postaven. Vy si zvolíte, v jakých oblastech potřebujete své jazykové schopnosti rozšířit. Sami si také zvolíte jazykovou úroveň kurzů. Kontaktuje nás a sestavte si Váš kurz na míru.

Kontaktujte nás:

TOPlist