kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Angličtina pro ekonomy

Zaměření:

Jazykový kurz angličtiny pro ekonomické oddělení vaší firmy se specifikuje na ekonomickou angličtinu, která je vysoce uplatnitelná v dnešním kosmopolitním světě a v oboru ekonomie nepostradatelná. Náplní kurzu je rozšiřování slovní zásoby v oblasti ekonomie, správná gramatika a odborná komunikace v anglickém jazyce. K výuce používáme firemní ekonomické materiály, které prohloubí proces zkvalitňování ekonomické angličtiny.

Objednat jazykový kurz

Efektivní výuka ekonomické angličtiny

Naši zkušení lektoři s praxí v daném oboru, dokonale připraví vaše ekonomické oddělení na schopnost plynule a odborně komunikovat se zahraničními klienty, perfektně porozumět a aktivně s nimi diskutovat. Díky zpětné vazbě se zaměří na případné nedostatky procvičováním dané problematiky. Průběh výuky obchodní angličtiny je velmi efektivní z hlediska zapojení klientů.

Nabídka:

Postavte vaši ekonomiku ve firmě na výši. Obraťte se na nás a tento kurz naplní Vaše očekávání. V jazykové škole TANDEM Vám na míru připravíme kurz angličtiny pro ekonomy. Kontaktuje nás pomocí formuláře.

Často je nutné porovnávat ekonomické ukazatele i s firmami v jiných státech. Z tohoto důvodu je tento kurz angličtiny od jazykové školy Tandem velkým přínosem pro firemní účely. 

Kontaktujte nás:

TOPlist