kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Angličtina pro manažery

Zaměření:

Jazykový kurz angličtiny pro manažery je zaměřený na business angličtinu uplatnitelnou v řídících pozicích ve firmách a organizacích. Sebevědomá komunikace v angličtině je neodmyslitelnou dovedností každého manažera. Účastníci našich kurzů se v angličtině pro manažery učí prezentovat, vyjednávat, diskutovat, obhajovat či poslouchat. V kurzu se využívají odborné učebnice, vlastní firemní materiály účastníků a aktuality z oboru či ze společnosti. O jazykovou výuku se stará zkušený lektor.

Hlavní přínosy kurzu:

Díky jazykovým kurzům se manažeři efektivně a sebevědomě domluví se zahraničními klienty, s kolegy z centrály, či se zahraničním vedením firmy. Absolventi se dále naučí profesionální, efektivní a sofistikované prezentaci v cizím jazyce. Překonají nejistotu a strach z dříve nepříjemných situací.

Reference:

Tento kurz úspěšně absolvoval např. manažer z významné IT firmy, který se v rámci výuky soustředil především na vedení důležitých schůzek ve firemní centrále. Získal sebevědomí, rozmluvil se a připravil se tak na rovnocenné jednání se svými protějšky.

Nabídka:

Nechte si připravit kurz angličtiny pro manažery na míru v jazykové škole TANDEM.

Kontaktujte nás ZDE.

Více informací o firemních kurzech angličtiny.

TOPlist