kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Angličtina pro manažery, manažerky

Zaměření:

Jazykový kurz angličtiny pro manažery a manažerky je zaměřený na business angličtinu uplatnitelnou v řídících pozicích ve firmách. Sebevědomá komunikace v angličtině je neodmyslitelnou dovedností každého manažera.  Účastníci našich kurzů se v angličtině pro manažery učí prezentovat, vyjednávat, diskutovat, obhajovat či poslouchat. V kurzu se využívají učebnice jako je např. Market Leader, vlastní firemní materiály účastníků a aktuality z oboru či ze společnosti. O jazykovou výuku se stará zkušený lektor.

Hlavní přínosy kurzu:

Díky jazykovým kurzům se manažeři efektivně a sebevědomě domluví se zahraničními klienty, kolegy z centrály, či zahraničním vedením firmy. Budou se cítit dobře v situacích, které jim předtím mohly být nepříjemné. Naši lektoři navíc nešetří pochvalami, a tak jsou pro ně kurzy přínosem nejen v jazyce.

Reference:

V tomto kurzu jsme připravili např. manažera z úspěšné IT firmy na důležité schůzky v centrále firmy. Získal sebevědomí, rozmluvil se a připravil se tak na rovnocenné jednání se svými protějšky. Potřebujete i vy připravit sebe nebo své manažery na podobné úkoly?

Nabídka:

Nechte si připravit kurz angličtiny pro manažery na míru v jazykové škole TANDEM. Kontaktujte nás pomocí formuláře níže.

Více informací o firemních kurzech angličtiny.

Kontaktujte nás:

TOPlist