kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Angličtina ve stavebnictví

Zaměření:

Kurz anglického jazyka ve stavebnictví je obvykle zaměřen zčásti na business angličtinu a zčásti na aktivizaci slovní zásoby v oblasti stavebně technologických postupů a stavebních materiálů. Zkušení lektoři se znalostmi z praxe využívají tzv. živé materiály z oboru, tj. odborné články, knihy a vlastní firemní dokumenty.

Hlavní přínosy kurzu:

V kurzu si účastníci zaktivizují a rozšíří slovní zásobu z oblasti stavebnictví a zlepší své všeobecné komunikační schopnosti. Budou moci elegantně konverzovat  v úvodu důležitého meetingu, odborně prezentovat, a rovnocenně vyjednávat.

Reference:

TANDEM je již několik let partnerem přední developerské firmy, pro níž připravil řadu zaměstnanců na důležité pracovní projekty.

Nabídka:

Nechte si připravit kurz angličtiny ve stavebnictví na míru v jazykové škole TANDEM. Kontaktujte nás pomocí formuláře níže.

Podnikání ve stavebnictví potřebuje specifickou slovní zásobu, kterou jazyková škola Tandem dokáže zajistit. Informace o realizaci specifických firemních kurzů naleznete v našich firemních referencích.

Kontaktujte nás:

TOPlist