kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Firemní komunikace v angličtině

Zaměření:

Kurz firemní komunikace je zaměřen na procvičování a rozvíjení komunikačních dovedností v profesionálním pracovním prostředí. Kurz je připraven dle potřeb studentů a soustředí se především na správnou a formálně vhodnou komunikaci při jednáních a krátkých pracovních diskusích (o firemních i pracovních záležitostech) uvnitř firmy s kolegy i nadřízenými a navenek firmy, s klienty. Součástí kurzu může být i umění efektivních prezentací, vyjednávání či pravidla vedení telefonického hovoru s náročnými klienty.

Hlavní přínosy kurzu:

Studenti tohoto kurzu se naučí obratně reagovat v cizojazyčném firemním prostředí i při kontaktu se zahraničními klienty. Budou schopni napsat reprezentativní email, umět se správně vyjádřit ke konkrétní pracovní či firemní situaci a připravit efektivní prezentaci. Rovněž si osvojí slovní zásobu, se kterou budou moci bez problémů využívat angličtinu v každodenních situacích spojených s prací ve firmě, a vést formálně adekvátní rozhovor se zahraničním klientem.

Reference:

Již několik let připravujeme zaměstnance několika mezinárodních firem s pobočkami v Praze na každodenní firemní komunikaci.

Nabídka:

Pracujete v zahraniční firmě? Je angličtina součástí vaší pracovní náplně? Chcete si zvýšit úroveň vašich jazykových dovedností? Nechte si připravit kurz od TANDEMU na míru.

Kontaktujte nás ZDE.

Pro firmu, která má své pobočky v zahraničí, se hodí komunikovat s jednotlivými divizemi anglicky. Na firemní komunikaci v angličtině vás připraví kurz firemní a obchodní komunikace.

TOPlist