kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Firemní komunikace v angličtině

Zaměření kurzu

Kurz firemní komunikace je zaměřen na procvičování a rozvíjení komunikačních dovedností studenta v profesionálním pracovním prostředí. Kurz je připraven dle potřeb studentů a soustředí se na pilování slabších stránek každého jednotlivce. Postupně jsou probírány všechny oblasti, které jsou uplatněny ve firemní komunikaci. Psaný projev, umění prezentace v cizím jazyce, mluvená angličtina i poslechové dovednosti.

Přínosy kurzu

Studenti tohoto kurzu se naučí obratně se pohybovat v cizojazyčném firemním prostředí. Budou schopni napsat reprezentativní email, připravit efektivní prezentaci a osvojí sí slovní zasobu se kterou budou bez problémů moci využívat angličtinu v každodenních situacích spojených s prací ve firmě.

Reference

Již několik let připravujeme zaměstnance několika mezinárodních firem s pobočkami v Praze na každodenní firemní komunikaci.

Nabídka

Pracujete v zahraniční firmě? Je angličtina součástí Vaší pracovní náplně? Chcete si zvýšit úroveň Vaší angličtiny? Nechte si připravit kurz od TANDEMU na míru.

Pro firmu, která má své pobočky v zahraničí, se hodí komunikovat s jednotlivými divizemi anglicky. Na firemní komunikaci v angličtině vás připraví kurz firemní a obchodní komunikace.

Kontaktujte nás:

TOPlist