kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Firemní komunikace v němčině

Zaměření:

Kurz firemní komunikace je zaměřen na procvičování a rozvíjení komunikačních dovedností v profesionálním pracovním prostředí. Kurz je připraven dle potřeb studentů a soustředí se především na správnou a formálně vhodnou komunikaci při jednáních a krátkých pracovních diskusích (o firemních i pracovních záležitostech) uvnitř firmy s kolegy i nadřízenými a navenek firmy, s klienty. Součástí kurzu může být i umění efektivních prezentací, vyjednávání či pravidla vedení telefonického hovoru s náročnými klienty.

Hlavní přínosy kurzu:

Studenti tohoto kurzu se naučí obratně reagovat v cizojazyčném firemním prostředí i při kontaktu se zahraničními klienty. Budou schopni napsat reprezentativní email, umět se správně vyjádřit ke konkrétní pracovní či firemní situaci a připravit efektivní prezentaci. Rovněž si osvojí slovní zásobu, se kterou budou moci bez problémů využívat němčinu v každodenních situacích spojených s prací ve firmě, a vést formálně adekvátní rozhovor se zahraničním klientem.

Reference:

Již několik let připravujeme zaměstnance několika mezinárodních firem s pobočkami v Praze na každodenní firemní komunikaci.

Nabídka:

Pracujete v zahraniční firmě? Je němčina součástí vaší pracovní náplně? Chcete si zvýšit úroveň vašich jazykových dovedností? Nechte si připravit kurz od TANDEMU na míru.

Kontaktujte nás ZDE.

V kolektivu zaměstnanců je nezbytně nutné při spolupráci obratně a efektivně komunikovat. Podívejte se, jaké je vhodné zaměření firemních kurzů pro komunikaci v podniku.

TOPlist