kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Firemní komunikace v němčině

Zaměření kurzu

Kurz firemní komunikace je zaměřen na procvičování a rozvíjení komunikačních dovedností studenta v profesionálním pracovním prostředí. Kurz je připraven dle potřeb studentů a soustředí se na pilování slabších stránek každého jednotlivce. Postupně jsou probírány všechny oblasti, které jsou uplatněny ve firemní komunikaci. Psaný projev, umění prezentace v cizím jazyce, mluvená němčina i poslechové dovednosti.

Přínosy kurzu

Studenti tohoto kurzu se naučí obratně se pohybovat v cizojazyčném firemním prostředí. Budou schopni napsat reprezentativní email, připravit efektivní prezentaci a osvojí sí slovní zasobu se kterou budou bez problémů moci využívat němčinu v každodenních situacích spojených s prací ve firmě.

Reference

Již několik let připravujeme zaměstnance několika mezinárodních firem s pobočkami v Praze na každodenní firemní komunikaci.

Nabídka

Pracujete v zahraniční firmě? Je němčina součástí Vaší pracovní náplně? Chcete si zvýšit úroveň Vaší němčiny? Nechte si připravit kurz od TANDEMU na míru.

Mezi zaměstnanci je nutné při spolupráci komunikovat. Nahládněte, jaké je vhodné zaměření firemních kurzů pro komunikaci v podniku.

Kontaktujte nás:

TOPlist