kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Angličtina pro personalisty

Zaměření:

Kurz angličtiny pro personalisty se zaměřuje na business angličtinu pro zaměstnance a vedoucí HR oddělení nebo pro další osoby zodpovědné za personalistiku. Výuka se soustřeďuje především na téma komunikace s uchazeči o zaměstnání a na rozvoj slovní zásoby z oblasti pracovněprávních vztahů. Kurzy angličtiny pro personalisty vyučují pouze lektoři s předchozí zkušeností s touto jazykovou oblastí, kteří k výuce využívají specifické výukové materiály.

Hlavní přínosy kurzu:

Porozumění anglicky psaným životopisům a kvalitní vyhodnocení účastníků přijímacího pohovoru v angličtině je po absolvování kurzu u jazykové školy TANDEM samozřejmostí. Naši lektoři účastníky také učí tvořit úderné pracovní inzeráty a nabídky v anglickém jazyce, a aktivizují jejich slovní zásobu z celé oblasti HR.

Reference:

Mezi naše klienty patří jak personální agentury, tak interní zaměstnanci oddělení lidských zdrojů. Na vedení pohovorů v angličtině připravila jazyková škola TANDEM již mnoho personalistů či kandidátů z oblasti bankovnictví, pojišťovnictví anebo stavebnictví. Budete mezi dalšími úspěšnými?

Nabídka:

Nechte si připravit kurz angličtiny pro personalisty na míru v jazykové škole TANDEM. Kontaktujte nás pomocí formuláře níže.

Firemní jazykové kurzy jsou základem pro rozvoj vašich zaměstnanců.

Kontaktujte nás:

TOPlist