kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Jednání v němčině

Zaměření kurzu

Kurz jednání v němčině je zaměřen především na poslechové dovednosti a mluvený projev účastníka. Při pracovním jednání je třeba mluvit srozumitelně a pohotově reagovat na Vašeho partnera. Mnohdy je vše ztíženo rozdílnými přízvuky a stylem komunikace Vašich zahraničních partnerů. V našem kurzu se naučíte nenechat se rozhodit těmito faktory a vést úspěšné a profesionální jednání.

Přínosy kurzu

Naši lektoři Vás naučí se srozumitelně a profesionálně vyjadřovat, porozumět dialektům a pomocí praktických cvičení Vás připraví na jakoukoli situaci, která Vás při jednání se zahraničním partnerem může potkat.

Reference

Jsme dlouholetým partnerem firem, jejichž klientela je rozeseta po celé Evropě. Konkrétní reference na vyžádání rádi poskytneme.

Nabídka

Chcete zlepšit své komunikační dovednosti a oslnit při jednání se zahraničním partnerem? Nechte si připravit kurz na míru od TANDEMU.

Kurz němčiny, který je zaměřený na jednání, dokáže člověka perfektně připravit na osobní schůzku v německém jazyce. Důležitost je kladena na porozumění mluvenému slovu a na způsob vyjadřování.

Kontaktujte nás:

TOPlist