kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Angličtina – konverzace s rodilým mluvčím

Zaměření kurzu

Kurz konverzace s rodilým mluvčím je vhodný pro studenty, kteří již s angličtinou mají zkušenosti. Je zaměřen na procvičení komunikačních dovedností v každodenních situacích. Cílem kurzu je připravit účastníka na řešení situací běžného života v angličtině a na bezproblémovou komunikaci s anglicky mluvící osobou. Výuka probíhá přátelskou formou, především s cílem zbavit studenta strachu z komunikace v cizím jazyce, zlepšit jeho slovní zásobu, a tím zvýšit jeho sebevědomí v cizí řeči.

Přínosy kurzu

Naši lektoři z Nového Zélandu, Velké Británie, USA, Austrálie a dalších anglicky hovořících zemí světa Vás naučí domluvit se v cizím jazyce v praxi naprosto přirozeně, zbaví Vás stresu z mluvení a po absolvování kurzu pro vás domluva s anglicky mluvícími obyvateli, nebude žádným problémem.

Reference

Na komunikaci se zahraničními klienty a zahraniční cesty jsme připravili již několik set studentů z oblasti médií, architektury, stavebnictví nebo obchodu.

Nabídka

Bojíte se komunikace s rodilým mluvčím? Máte strach, že v konverzaci děláte příliš mnoho chyb? Chcete se připravit na zahraniční služební cestu nebo dlouhodobější pobyt? Nechte si připravit kurz na míru od TANDEMU.

Kontaktujte nás:

TOPlist