kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Němčina – konverzace s rodilým mluvčím

Zaměření kurzu

Kurz konverzace s rodilým mluvčím je vhodný pro studenty, kteří již s němčinou mají zkušenosti. Je zaměřen na procvičení komunikačních dovedností v každodenních situacích. Cílem kurzu je připravit účastníka na řešení situací běžného života v němčině a na bezproblémovou komunikaci s německy mluvící osobou. Výuka probíhá přátelskou formou, především s cílem zbavit studenta strachu z komunikace v cizím jazyce, zlepšit jeho slovní zásobu, a tím zvýšit jeho sebevědomí v cizí řeči.

Přínosy kurzu

Naši lektoři Vás naučí domluvit se v cizím jazyce v praxi naprosto přirozeně, zbaví Vás stresu z mluvení a po absolvování kurzu pro vás domluva s německy mluvícími obyvateli, nebude žádným problémem.

Reference

Na komunikaci se zahraničními klienty a zahraniční cesty jsme připravili již několik set studentů z oblasti médií, architektury, stavebnictví nebo obchodu.

Nabídka

Bojíte se komunikace s rodilým mluvčím? Máte strach, že v konverzaci děláte příliš mnoho chyb? Chcete se připravit na zahraniční služební cestu nebo dlouhodobější pobyt? Nechte si připravit kurz na míru od TANDEMU.

Rodilý mluvčí je schopný vaše vyjadřování vyšperkovat. Upozorní vás na chyby, které nemusejí být zcela zřejmé. Navíc si díky rozhovoru zdokonalíte váš německý přízvuk. Přihlašte se na kurzy s rodilým mluvčím.

Kontaktujte nás:

TOPlist