kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Němčina – konverzace s rodilým mluvčím

Zaměření:

Kurz konverzace s rodilým mluvčím je vhodný pro studenty, kteří již s němčinou mají zkušenosti. Je zaměřen na procvičení komunikačních dovedností v každodenních situacích. Cílem kurzu je připravit účastníka na řešení situací běžného života v němčině a na bezproblémovou komunikaci s německy mluvící osobou. Výuka probíhá přátelskou formou, především s cílem zbavit studenta strachu z komunikace v cizím jazyce, pomoci mu odstranit zažité chyby, zlepšit jeho slovní zásobu, a tím zvýšit jeho sebevědomí v cizí řeči.

Hlavní přínosy kurzu:

Naši lektoři vás naučí přirozeně se domluvit v cizím jazyce a zbaví Vás stresu z cizojazyčné komunikace. Po absolvování kurzu pro vás konverzace s německy mluvícími obyvateli nebude žádný problém.

Reference:

Na zahraniční cesty a komunikaci se zahraničními klienty jsme připravili již několik set studentů z oblasti médií, architektury, stavebnictví nebo obchodu.

Nabídka:

Bojíte se komunikace s rodilým mluvčím? Máte strach, že v konverzaci děláte příliš mnoho chyb? Chcete se připravit na zahraniční služební cestu nebo dlouhodobější pobyt v zahraničí? Nechte si připravit kurz na míru od TANDEMU.

Kontaktujte nás ZDE.

Rodilý mluvčí je schopný zdokonalit vaše vyjadřování. Upozorní vás na chyby, které nemusejí být zcela zřejmé. Navíc si díky rozhovoru upevníte německý přízvuk. Přihlaste se na kurzy s rodilým mluvčím.

TOPlist