kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Němčina pro automobilový průmysl

Zaměření jazykového kurzu

Tento kurz němčiny je určen pro zaměstnance a podnikatele v automobilovém průmyslu. Důraz je kladen na procvičení mluveného projevu a osvojení specifické slovní zásoby, která je v tomto oboru využívána. Výuka probíhá na praktických příkladech a je přizpůsobena potřebám každého studenta, což umožňuje studentům rychlejší a účinné studium.

Přínosy kurzu

Studenti kurzu němčiny pro automobilový průmysl si rozšíří slovní zásobu, potřebnou pro podnikání v tomto oboru, naučí se bezproblémově komunikovat v cizím jazyce, jak osobně, tak přes telefon. Získají znalosti o tom, jak vést jednání, prezentace nebo jak pohotově reagovat v cizím jazyce.

Reference

Již několik let jsme partnerem firmy dodávající náhradní díly a garážovou techniku a na pohyb v tomto oboru jsme připravili již několik set studentů. Konkrétní reference rádi na vyžádání poskytneme.

Nabídka

Pracujete v automobilovém průmyslu? Potřebujete vylepšit svou němčinu pro komunikaci se zákazníky? Nechte si připravit kurz od TANDEMU na míru.

Německo je velmi úspěšnou automobilovou velmocí a i naše automobilky spadají pod německé koncerny a z tohoto důvodu je důležité rozumět německým odborným výrazům. V mezinárodním koncernu vám pomůže firemní výuka jazyků zaměřená na německý jazyk.

Kontaktujte nás:

TOPlist