kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Němčina pro ekonomy

Zaměření kurzu

Jazykový kurz němčiny pro ekonomy nabízí kvalitní výuku ekonomické němčiny se zaměřením na rozvoj slovní zásoby v oboru ekonomie, bezchybné užívání gramatiky a aktivní komunikaci v odborném jazyce německém. Při výuce lektoři využívají příslušný ekonomický materiál, díky kterému probíhají lekce na vysoké úrovni. Zajistěte, aby zaměstnanci vašeho ekonomického oddělení dokázali aktivně diskutovat se zahraniční klientelou.

Přínosy kurzu:

Díky naším lektorům, kteří mají zkušenosti v daném oboru, nabydou klienti nových poznatků a znalostí v oblasti ekonomické němčiny. Po absolvování kurzu bude vaše ekonomické oddělení kvalitně připraveno na odbornou komunikaci v německém jazyce. Profesionální přístup našich lektorů zajistí aktivní zapojení klientů do konverzace, a pomůže vyřešit jakoukoli nesnázi v rámci výuky ekonomické němčiny.

Nabídka

Zajistěte efektivní růst Vaší firmy na zahraničním trhu a zdokonalte díky ekonomické němčině vaše firemní oddělení ekonomie. Jazyková škola TANDEM Vám zajistí kurz němčiny pro ekonomy dle vašich požadavků. Kontaktuje nás pomocí formuláře.

Ekonomie přináší celou řadu specifických německých slovíček. Právě tento jazykový kurz je zaměřen na ekonomickou slovní zásobu pro ekonomy ve Vaší firmě.

Kontaktujte nás:

TOPlist