kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Němčina pro manažery

Zaměření:

Jazykový kurz němčiny pro manažery je zaměřený na business němčinu uplatnitelnou v řídících pozicích ve firmách a organizacích. Sebevědomá komunikace v němčině je velkou výhodou, kterou ani v dnešní globální době nedisponuje mnoho manažerů. Účastníci našich kurzů se v němčině učí nejenom konverzovat, ale také prezentovat, vyjednávat, diskutovat, obhajovat či poslouchat. V kurzu se využívají odborné učebnice, vlastní firemní materiály účastníků a aktuality z oboru či ze společnosti. O jazykovou výuku se stará zkušený lektor.

Hlavní přínosy kurzu:

Díky jazykovým kurzům se manažeři efektivně a sebevědomě domluví se zahraničními klienty, s kolegy z centrály, či se zahraničním vedením firmy. Překonají nejistotu a strach z dříve nepříjemných situací a schopnost hovořit s německými či rakouskými protějšky jejich rodným jazykem jim nepochybně dodá konkurenční výhodu.

Nabídka:

Konkrétní nabídku na kurz němčiny pro manažery vám připraví jazyková škola TANDEM přímo na míru.

Kontaktujte nás ZDE.

Německo a Rakousko jsou nejen našimi sousedními státy, ale také významnými obchodními partnery, proto se zvlášť v této době hodí rozšířit své podnikání do zahraničí, s čímž souvisí i schopnost komunikace v německém jazyce. TANDEM se specializuje na výuku firemních kurzů němčiny, která je určena jak pro řídící pracovníky, tak pro ostatní zaměstnance vaší organizace.

TOPlist