kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Prezentace v němčině

Zaměření kurzu

Kurz prezentace v němčině je zaměřen především na rozvoj mluveného projevu studenta. Vedení úspěšné a poutavé prezentace není jednoduchou záležitostí, především v cizím jazyce. V tomto kurzu Vás naučíme, jak umění prezentace lehce zvládnout. Zopakujete si užitečné ustálené fráze, které Vám usnadní mluvený projev a díky kterým bude vaše prezentace vypadat profesionálně a působivě. Naši lektoři Vás praktickými cvičeními připraví na vedení prezentace na úrovni rodilého mluvčího.

Přínosy kurzu

Účastníci kurzu se naučí, jakými frázemi je vhodné začínat prezentaci, která slovní spojení využívat k udržení pozornosti publika, nejvhodnější způsob jakým prezentaci ukončovat a jak nejlépe zodpovídat záludné otázky po skončení prezentace. Absolvováním kurzu zlepšíte svůj mluvený projev, rozšíříte poslechové dovednosti a naučíte se umění profesionální, efektivní a sofistikované prezentace v cizím jazyce.

Nabídka

Jsou prezentace v cizím jazyce součástí vašich pracovních povinností? Nevíte jak si s prezentací poradit? Čeká Vás důležitá prezentace a chcete působit profesionálně? Přihlaste se do kurzů od TANDEMU, kde se vše ohledně prezentací naučíte.

Při tvorbě prezentace v němčině je důležitá jednak široká slovní zásoba a jednak také perfektní znalost gramatiky. Nejen z těchto důvodů je tento kurz němčiny zaměřen na rozšíření slovní zásoby a na perfektní gramatiku.

Kontaktujte nás:

TOPlist