kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Prezentace v němčině

Zaměření:

Kurz prezentace v němčině je zaměřen především na rozvoj mluveného projevu studenta. Vedení úspěšné a poutavé prezentace není jednoduchou záležitostí, především v cizím jazyce. V tomto kurzu vás naučíme, jak umění prezentace lehce zvládnout. Zopakujete si užitečné ustálené fráze, které vám usnadní mluvený projev a díky kterým bude vaše prezentace působit profesionálně a poutavě. Naši lektoři vás praktickými cvičeními připraví na vedení prezentace na úrovni rodilého mluvčího.

Hlavní přínosy kurzu:

Účastníci kurzu se naučí, jakými frázemi je vhodné začínat prezentaci, která slovní spojení využívat k udržení pozornosti publika, nejvhodnější způsob, jakým prezentaci ukončovat a jak nejlépe zodpovídat záludné otázky po skončení prezentace. Absolvováním kurzu si zlepšíte svůj mluvený projev, rozšíříte poslechové dovednosti a naučíte se profesionálně, efektivně a sofistikovaně prezentovat v cizím jazyce.

Nabídka:

Jsou prezentace v cizím jazyce součástí vašich pracovních povinností? Čeká vás důležitá prezentace a chcete během ní působit a vystupovat sebevědomě a sebejistě? Přihlaste se do kurzů od TANDEMU, kde vás vše potřebné naučíme.

Kontaktujte nás ZDE.

Při tvorbě prezentace v němčině je důležitá jak široká slovní zásoba, tak perfektní znalost gramatiky. Nejen z těchto důvodů je tento kurz němčiny zaměřen právě na tuto problematiku.

TOPlist