kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Příprava na pohovor v angličtině

Pracovní pohovory jsou nejčastější formou posuzování kandidátů ucházejících se o nabízenou pracovní pozici. V poslední době si firmy při vstupním pohovoru velmi často prověřují, zda je kandidát opravdu schopen aktivně používat cizí jazyk, jehož znalost uvádí ve svém životopise, a který je pro danou pozici vyžadován.

Zaměření:

Jazykový kurz přípravy na pohovor v angličtině je vždy přizpůsoben vybranému oboru, požadavkům na danou pracovní pozici a jazykové úrovni studenta. Struktura pohovoru v angličtině bývá ve většině případů stejná jako u pohovoru v českém jazyce. Je tedy třeba zmínit vaše dosažené vzdělání, předešlé pracovní zkušenosti a další potřebné dovednosti i koníčky. Hlavním cílem je zlepšení mluveného projevu a porozumění záludným otázkám, které se během pohovoru mohou objevit.

Hlavní přínosy kurzu:

Studenti si osvojí důležité fráze při pracovním pohovoru, seznámí se s typickými otázkami a naučí se na ně sofistikovaně odpovídat. Díky individuálnímu přístupu našich lektorů se zbaví přesně těch jazykových nedostatků, které jim brání v úspěšném absolvování pohovoru.

Nabídka:

Čeká vás důležitý pohovor v angličtině? Chcete se na něj řádně připravit a zbavit se nežádoucího stresu kolem? Přihlaste se do kurzů od TANDEMU, kde vám s přípravou rádi pomůžeme.

Kontaktujte nás ZDE.

V různých firmách požadují různou úroveň cizího jazyka. Zaměření jazykových kurzů vám pomůže se v této problematice lépe orientovat.

TOPlist