kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Příprava na pohovor v němčině

Zaměření kurzu

Kurz přípravy na pohovor v německém jazyce je zaměřen na vylepšení komunikačních a poslechových dovedností studenta. Naši lektoři rozvrhnou hodiny přesně dle Vašich potřeb a zaměří se na vylepšování Vašich jazykově slabých stránek. Hlavními cíli je zlepšení mluveného projevu a porozumění záludným otázkám, které Vám na pohovoru budou kladeny. Pozornost je ale také věnována porozumění čtenému textu a zlepšení psaného projevu.

Přínosy kurzu

Studenti si osvojí důležité fráze, seznámí se s otázkami, které je na pohovoru mohou čekat a naučí se na ně sofistikovaně odpovídat. Díky individuálnímu přístupu našich lektorů si student vylepší přesně ty jazykové nedostatky, které k získání pracovní pozice potřebuje.

Nabídka

Čeká Vás důležitý pohovor v němčině? Nechcete nechat nic náhodě a pořádně se na něj připravit? Přihlaste se do kurzů od TANDEMU, kde Vás na pohovor řádně připravíme. Při pohovoru je důležité rozumět a také rychle reagovat na německé dotazy. Proto jsme pro vás schopni připravit německý kurz dle oblasti pohovoru, který vás čeká.

Kontaktujte nás:

TOPlist