kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Telefonování v angličtině

Zaměření kurzu

Kurz telefonování v angličtině je zaměřen především na rozvoj komunikačních dovedností v cizím jazyce. Při telefonickém hovoru je komunikace ztížena mnoha faktory (nevidíme druhou osobu, spojení nemusí být čisté, reakce musí být rychlá)

Cílem tohoto kurzu je vylepšit jak mluvenou angličtinu, tak i její poslech a připravit tak účastníky na náročné telefonické hovory v cizím jazyce za jakýchkoli podmínek.

Přínosy kurzu:

  • V kurzu se naučíte obratně a sebevědomě telefonovat v anglickém jazyce.
  • Naši lektoři vás poutavou formou připraví na jakékoli situace spojené s vyřizování telefonů, naučíte se cenné, často používané fráze, které vám usnadní telefonickou komunikaci.
  • Po absolvování tohoto kurzu zvládnete pohotově reagovat na osobu na druhém konci linky i přes dialekt, kterým tato osoba hovoří, nebo nepříznivé prostředí, ve kterém telefonujete.

Reference:

Jazyková škola TANDEM je dlouholetým partnerem nadnárodní firmy vyrábějící fotografická zařízení, která v Praze provozuje call centrum pro celou Evropu.

Nabídka

Je telefonování do zahraničí náplní vaší každodenní práce? Chcete se zbavit trémy a působit příjemně a sebejistě při komunikaci s anglicky mluvícími partnery a zákazníky? Nechte si připravit kurz přesně na míru v TANDEMU.

Při osobní schůzce se dokážete domluvit pomocí různých pomůcek. Komunikujete-li však s vašim obchodním parnerem či jinou firmou po telefonu, musíte se spolehnout pouze na svůj sluch, k čemuž je určen tento jazykový kurz. Zaměstnává-li vaše firma telefonní operátory, hodí se pro ně například firemní kurz angličtiny pro call centra.

Kontaktujte nás:

TOPlist