kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Telefonování v němčině

Zaměření kurzu

Kurz telefonování v němčině je zaměřen především na rozvoj komunikačních dovedností v cizím jazyce. Při telefonickém hovoru je komunikace ztížena mnoha faktory (nevidíme druhou osobu, spojení nemusí být čisté, reakce musí být rychlá) Cílem tohoto kurzu je vylepšit jak mluvenou němčinu, tak i její poslech a připravit tak účastníky na náročné telefonické hovory v cizím jazyce za jakýchkoli podmínek.

Přínosy kurzu:

V kurzu se naučíte obratně a sebevědomě telefonovat v německém jazyce. Naši lektoři Vás poutavou formou připraví na jakékoli situace spojené s vyřizování telefonů, naučíte se cenné, často používané fráze, které Vám usnadní telefonickou komunikaci. Po absolvování tohoto kurzu zvládnete pohotově reagovat na osobu na druhém konci linky i přes dialekt, kterým tato osoba hovoří, nebo nepříznivé prostředí, ve kterém telefonujete.

Reference:

Jazyková škola TANDEM je dlouholetým partnerem nadnárodní firmy vyrábějící fotografická zařízení, která v Praze provozuje call centrum pro celou Evropu.

Nabídka

Je telefonování do zahraničí náplní vaší každodenní práce? Chcete se zbavit trémy a působit příjemně a sebejistě při komunikaci s německy mluvícími partnery a zákazníky? Nechte si připravit kurz přesně na míru v TANDEMU.

Při telefonování je velmi obtížné plně porozumět mluvenému slovu. Z tohoto důvodu je tento kurz výuky němčiny zaměřen hlavně na porozumění a poslech.

Kontaktujte nás:

TOPlist