kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Angličtina pro účetní

Zaměření:

Kurzy účetní angličtiny jsou připravované pro účetní a pracovníky ve finančních službách.  Kurzem provádí zkušený lektor s praxí ve výuce této odborné oblasti jazyka. Konkrétní obsah kurzu je vždy přizpůsoben účastníkům.

Hlavní přínosy kurzu:

Benefitem tohoto kurzu je zlepšení slovní zásoby v oblasti účetnictví, stejně jako vylepšení komunikačních schopností v pracovních situacích souvisejících s finanční sférou. Účastníci se také naučí anglickou terminologii z oblasti daňové problematiky, zakládání firem či manažerského účetnictví.

Reference:

Účetní a auditorské firmy tvoří výraznou skupinu dlouholetých klientů jazykové školy TANDEM. Kurzy angličtiny pro účetní vylepšují schopnost jejich zaměstanců psát reporty a analýzy, a připravují je na důležité prezentace pro klienty. Konkrétní reference rádi na vyžádání poskytneme.

Nabídka:

Nabídku na kurz angličtiny pro účetní vám připraví jazyková škola TANDEM přímo na míru. Kontaktujte nás.

Pokud váš podnik začíná podnikat v cízí zemi, je nutné zaměřit se na tamnější účetní standardy. Pokud se však potřebujete pouze v účetních výkazech vyznat, doporučujeme se zaměřit na služby firemních překladů.

Kontaktujte nás:

TOPlist