Proč právě my?

Anglicky s Angličanem, německy s Němcem. Učí u nás velký tým rodilých mluvčích. více »

Osobní přístup

Naše přidaná hodnota spočívá v osobní péči o každého jednotlivého klienta. více »

Máme zkušenosti. Pracujeme pouze se zkušenými lektory. více »

Cílený obsah

Zajímá nás, na co se zaměstnanci připravují. Podle cílů sestavujeme plán výuky. více »

Nic není problém. Připravíme Vás na všechny situace. více »

Opravdová kvalita

Spolupracujeme pouze se zkušenými lektory a naší prioritou je dokonalé párování studenta a lektora. více »

Je pro nás důležité, jak se cítíte. Naši lektoři jsou příjemní lidé. více »

Inovace

Neustále inovujeme neboť naši klienti čelí ekonomickému tlaku. více »

Osobní přístup“ nejsou jen planá slova. Zkuste Tandem! více »

Metodika

Tandem spolupracuje s lektory, kteří jsou sami aktivní a rádi učí, což z nich dělá rozhodující prvek v udržování reputace naší jazykové školy coby agentury poskytující kvalitní služby. My na oplátku poskytujeme našim lektorům příjemné pracovní zázemí, metodologickou podporu ve formě workshopů, školení a osobních konzultací.


Metoda, kterou naši lektoři používají, se označuje jako „komunikativní výuka“ (Communicative Language Teaching, CLT), která je založená na přesvědčení, že studenti si jazyk nejlépe osvojují v rámci smysluplné komunikace, což zahrnuje širokou škálu výukových technik, cvičení, aktivit a samostudia.

Studenti se učí komunikovat prostřednictvím interakce v cílovém jazyce a při výuce jsou využívány autentické výukové materiály - noviny, časopisy, internetové články, knihy, písně, části z filmů a seriálů apod. Lektoři pomáhají svým studentům zvládnout proces samostatného učení se, tím že se studenty diskutují o tom, co studentům nejlépe vyhovuje, navrhují způsob zapisování poznámek a dohodnou se na formě domácí přípravy.

Jedna hodina týdně není mnoho k dosažení pokroku – lektoři proto pomáhají svým studentům najít způsoby, jak zůstat s cizím jazykem v kontaktu i po zbytek týdne (filmy v původním znění s titulky, cizojazyčné noviny nebo časopisy, kontakt s komunitami cizinců). Tipy na své aktivity mimo hodiny studenti také najdou na našem blogu.

Pro zajímavost, jiné metody výuky jsou například překladová, kterou si mnozí ještě pamatujeme ze školních let, nebo metoda drilu, či tzv. metoda TPR (Total Physical Response), která se využívá ve výuce dětí.

KONTAKT
Jazyková škola TANDEM.CZ - firemní jazykové kurzy
Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
Email: info@tandem.cz
Polská 54
120 00 Praha 2
TOPlist