Osobní přístup

Je pro nás důležité znát ty, se kterými spolupracujeme. Proto si zakládáme na osobní péči o naše klienty i na osobním přístupu k našim lektorům. Nejsme jazykovou školou, která své klienty zná jen z podpisu emailů. Aby vše fungovalo tak, jak má, je jednou z našich zásad právě osobní přístup.


Lektor si s klientem musí rozumět

Díky úzkému kontaktu s oběma stranami je pro nás jednodušší „spárovat“ lektora s klienty tak, aby kurz opravdu dobře fungoval. Vybrat správného lektora, který si bude s klientem rozumět, je velmi důležité. Mimochodem, věděli jste, že více než polovina našich kurzů je individuálních, kdy se lektor věnuje pouze jednomu studentovi? I v tom se odráží náš osobní přístup.

Řekněte nám, čeho chcete dosáhnout

Vše je o diskuzi. Nečekejte, že vám nadiktujeme názvy učebnic a nahlásíme plán, kterého se budete striktně držet. Obsah našich jazykových kurzů se přizpůsobí vašim potřebám. A zároveň se pro vás pokusíme vybrat lektora, který má zkušenosti právě s tím, co potřebujete zlepšit.

Na základě vašich přání a požadavků pak lektor společně s metodoložkou sestaví plán, kterého se budete v průběhu kurzu držet. A jeho součástí budou i cíle, ke kterým se v průběhu kurzu budete přibližovat.

Intenzivní kurzy – maximálně na míru

Příští měsíc vás čeká mezinárodní konference a vy si nevěříte? Pomoci může intenzivní kurz, který je postavený skutečně na míru konkrétnímu člověku. Naši lektoři pro vás připraví individuální výukový plán a budou se vám intenzivně věnovat tak, aby vás co nejlépe připravili na nadcházející událost. Tady se skutečně maximálně akcentují vaše potřeby.

TOPlist