Přesné zacílení

Každý z našich klientů je jiný. Někdo je nejistý v mluvení, někdo zase potřebuje zlepšit svůj písemný projev. A naše kurzy jsou vždy přesně zaměřené na to, co klienti potřebují.


Vybereme vám toho správného lektora

Vždy se snažíme párovat lektory s klienty tak, aby měl lektor zkušenosti s problematikou, na kterou se potřebuje zaměřit klient. Potřebujete se zlepšit spíš v gramatice a psaní obchodních mailů? Pak je pravděpodobné, že váš kurz povede český lektor. Potřebujete naopak zlepšit přízvuk před zahraniční konferencí? Zajistíme pro vás rodilého mluvčího, jenž má s tímto typem problémů bohaté zkušenosti.

Na začátku kurzu se pobavíme o vašich cílech

Před samotným začátkem kurzu u nás absolvujete vstupní jazykový test, který určí vaši jazykovou úroveň. Tím to ale nekončí. Potřebujeme vědět, co konkrétně vás z jazykového hlediska trápí, co chcete zlepšit, čeho chcete dosáhnout, zda před sebou nemáte událost, na kterou by bylo fajn se zaměřit.

Na základě tohoto rozhovoru pak lektor společně s metodičkou připraví plán na následujících šest měsíců. V něm budou zanesené vaše požadavky a představy, ale i vaše cíle, kterých chcete dosáhnout. Struktura dalších hodin se pak bude odvíjet právě od nich.

Individuální kurzy nabízejí největší prostor

Více než polovina našich kurzů je individuálních, kdy se lektor na hodině věnuje jedinému studentovi. Nicméně i kurzy v menších skupinkách – obvyklý počet je čtyři až pět studentů – jsou přínosné. Díky vstupnímu jazykovému testu jsou v nich totiž vždy lidé, kteří jsou na podobné jazykové úrovni. V některých firmách pak pořádáme i kurzy, kterých se účastní lidé podle svého zaměření. Hodiny tak společně navštěvují právníci, účetní, obchodníci atd.

TOPlist