Zpětná vazba

Zpětná vazba je pro nás důležitá. Skrze ni se zlepšujeme a nabízíme kvalitnější kurzy, které jsou pro naše klienty opravdu přínosné. Zajímá nás, jestli kurz splnil vaše očekávání, zda byste na něm něco změnili, nebo jestli vám vyhovoval lektor a jeho přístup.


Každý váš poznatek je pro nás důležitý a zabýváme se jím. Snažíme se díky nim vyvarovat chyb a daří se nám to. Někteří spokojení klienti jsou s námi už deset let.

Řekněte nám, co si myslíte

Každých 6 měsíců mají všichni naši studenti možnost se vyjádřit ke kvalitám kurzu i samotného lektora v dotazníku, který nám vyplní. A svůj vlastní dotazník vyplňují i sami lektoři. Poznatky obou stran zanalyzujeme. A komunikujeme je jak s lektory, tak s HR odděleními firem, které k nám poslaly na školení své zaměstnance.

Proč učím v TANDEMu? Férově ohodnotí mou práci, dostanu se k zajímavým kurzům, a jednání je velmi slušné.
Petr, ČR

Zpětnou vazbu dostávají i samotní lektoři

Zpětná vazba u nás znamená i neustálý koučing našich lektorů. Probíráme s nimi, jak se jim v hodinách daří, jak si rozumí se studenty i případné drobné problémy. Pomáháme jim řešit každodenní chod kurzů i specifické požadavky některých klientů. A lektoři si nás potom navzájem doporučují, což je skvělá zpětná vazba pro nás – víme, že svou práci děláme dobře.

TANDEM je moje neoblíbenější jazykovka. Mám ráda tým v zázemí, účatníky kurzů, neustále spolupracujeme na kvalitě výuky, a pravidelně se vídáme s ostatními lektory.
Marika, Německo

Zajistíme vstupní test i sledování pokroku

V červnu, na konci školního roku pak zajišťujeme testování jazykových schopností našich studentů formou diagnostického testu. Na každého zaměstnance pak firma dostane report s jeho jazykovými pokroky.

Výsledky hodnotícího dotazníku a stejně tak závěrečný jazykový audit poskytujeme našim klientům zahrnuté rovnou v ceně firemních jazykových kurzů. Nezaplatíte za to nic navíc. Stejně tak bereme jako standardní součást kurzu i vstupní jazykový test, který má za cíl odhalit jazykovou úroveň.

Ten klienti podstoupí ještě před samotným zahájením kurzu. Už před první hodinou tak má lektor přibližnou představu o jazykové zdatnosti studenta nebo studentů a může se podle toho připravit.

Individuálně si pak s námi můžete domluvit i testování dvakrát do roka, případně nezávislý jazykový audit, kdy vaše zaměstnance otestuje nezávislý lektor. Tento způsob testování obvykle probíhá formou nepříliš dlouhého standardizovaného rozhovoru, který určí, jak moc zdatný je student v cizím jazyce.

TOPlist