kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Prezentace v angličtině

Zaměření:

Kurz prezentace v angličtině je zaměřen především na rozvoj mluveného projevu studenta. Vedení úspěšné a poutavé prezentace není jednoduchou záležitostí, především v cizím jazyce. V tomto kurzu vás naučíme, jak umění prezentace lehce zvládnout. Zopakujete si užitečné ustálené fráze, které vám usnadní mluvený projev a díky kterým bude vaše prezentace působit profesionálně a poutavě. Naši lektoři vás praktickými cvičeními připraví na vedení prezentace na úrovni rodilého mluvčího.

Hlavní přínosy kurzu:

Účastníci kurzu se naučí, jakými frázemi je vhodné začínat prezentaci, která slovní spojení využívat k udržení pozornosti publika, nejvhodnější způsob, jakým prezentaci ukončovat a jak nejlépe zodpovídat záludné otázky po skončení prezentace. Absolvováním kurzu si zlepšíte svůj mluvený projev, rozšíříte poslechové dovednosti a naučíte se profesionálně, efektivně a sofistikovaně prezentovat v cizím jazyce.

Nabídka:

Jsou prezentace v cizím jazyce součástí vašich pracovních povinností? Čeká vás důležitá prezentace a chcete během ní působit a vystupovat sebevědomě a sebejistě? Přihlaste se do kurzů od TANDEMU, kde vás vše potřebné naučíme.

Kontaktujte nás ZDE.

Ve firemním prostředí je nutné své úspěchy vhodně prezentovat. Díky přesnému zacílení jsme schopni kurz přesně přizpůsobit vašim firemním potřebám.

TOPlist