kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Prezentace v angličtině

Zaměření kurzu

Kurz prezentace v angličtině je zaměřen především na rozvoj mluveného projevu studenta. Vedení úspěšné a poutavé prezentace není jednoduchou záležitostí, především v cizím jazyce. V tomto kurzu Vás naučíme, jak umění prezentace lehce zvládnout. Zopakujete si užitečné ustálené fráze, které Vám usnadní mluvený projev a díky kterým bude vaše prezentace vypadat profesionálně a působivě. Naši lektoři Vás praktickými cvičeními připraví na vedení prezentace na úrovni rodilého mluvčího.

Přínosy kurzu

Účastníci kurzu se naučí, jakými frázemi je vhodné začínat prezentaci, která slovní spojení využívat k udržení pozornosti publika, nejvhodnější způsob jakým prezentaci ukončovat a jak nejlépe zodpovídat záludné otázky po skončení prezentace. Absolvováním kurzu zlepšíte svůj mluvený projev, rozšíříte poslechové dovednosti a naučíte se umění profesionální, efektivní a sofistikované prezentace v cizím jazyce.

Nabídka

Jsou prezentace v cizím jazyce součástí vašich pracovních povinností? Nevíte jak si s prezentací poradit? Čeká Vás důležitá prezentace a chcete působit profesionálně? Přihlaste se do kurzů od TANDEMU, kde se vše ohledně prezentací naučíte.

Ve firemním prostředí je nutné své úspěchy vhodně prezentovat. Snahou tohoto kurzu je tedy připravit vás na mluvený projev, ale po absolvování kurzu také zvládnete připravit prezentaci gramaticky správně. Díky přesnému zacílení jsme schopni kurz přesně přizpůsobit vašim firemním potřebám.

Kontaktujte nás:

TOPlist