kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Business Spotlight: Skvělý časopis k procvičení business angličtiny

Naši lektoři s časopisem pracují a velmi si ho pochvalují. Informace z časopisu se hodí jak pro lektory, tak i pro studenty. 


031793-031793

Časopis Business Spotlight je velmi užitečným pomocníkem jak pro studenty angličtiny, tak i pro jejich učitele.

Jak je Business Spotlight sestaven?

Každý článek je označen stupněm obtížnosti (easy, medium, advanced). Je možno se tudíž rychle zorientovat nejen podle témat, ale i podle potřebné úrovně. Články jsou velmi čtivé a aktuální. V textu najdete podtržená obtížná slovíčka, která jsou pod článkem vysvětlena i s českým ekvivalentem. Práce s časopisem je tedy jednodušší, student se nemusí zdržovat vypisováním a vyhledáváním nových slovíček.

9026-4505-business-spotlight-ukazka-magaziny-cz-05

Co vše v obsahu časopisu najdete?

Díky časopisu Business Spotlight si studenti rozšíří slovní zásobu,  pro zpestření jsou zde i krátké kvízy na gramatiku či nuance slovních spojení z firemního prostředí. Jedná se o opravdu živý jazyk, jakým se dnes běžně mluví v práci, nechybí ani malé žargonové okénko.

Články se dotýkají velmi zajímavých a aktuálních témat jak z oblasti řízení lidí a firem, tak nahlíží pod pokličku běžného chodu firmy. Přínosné jsou také články o coachingu i dalších firemních trendech. Business Spotlight nejen informuje, ale i poradí (např. Jak uspět při pracovním pohovoru). Nejde tedy jen o zlepšení angličtiny, ale o rozšíření obzorů ve světě práce. Co víc si přát?

12. 03. 2020 11:13:57


Nejnovější články

Výuka češtiny pro cizince očima naší lektorky

Zoufáte si čas od času, jak těžké je naučit se cizí jazyk, ať už angličtinu, němčinu, španělštinu nebo francouzštinu? Samozřejmě, nikdy to není úplná brnkačka, i když mají tyto indoevropské jazyky něco málo společného. Ale přemýšleli jste někdy o tom, jak obtížné asi může být pro cizince s neslovanským mateřským jazykem naučit se česky?

11.04.
Pokračovat »

Angličtina? Zábavně a interaktivně!

Zapomeňte na nesmysly a učte se všemi smysly!

23.02.
Pokračovat »

Thanksgiving počesku

Američani svými „díky“ rozhodně nešetří, a to zejména v den tradičního svátku Díkůvzdání. V Česku se tento den neslaví, a tak je možná vhodné se zamyslet: Kdy a komu jste naposledy vzdali díky vy?

30.11.
Pokračovat »

Archiv článků

TOPlist