kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Business Spotlight: Skvělý časopis k procvičení business angličtiny

Naši lektoři s časopisem pracují a velmi si ho pochvalují. Informace z časopisu se hodí jak pro lektory, tak i pro studenty. 


031793-031793

Časopis Business Spotlight je velmi užitečným pomocníkem jak pro studenty angličtiny, tak i pro jejich učitele.

Jak je Business Spotlight sestaven?

Každý článek je označen stupněm obtížnosti (easy, medium, advanced). Je možno se tudíž rychle zorientovat nejen podle témat, ale i podle potřebné úrovně. Články jsou velmi čtivé a aktuální. V textu najdete podtržená obtížná slovíčka, která jsou pod článkem vysvětlena i s českým ekvivalentem. Práce s časopisem je tedy jednodušší, student se nemusí zdržovat vypisováním a vyhledáváním nových slovíček.

9026-4505-business-spotlight-ukazka-magaziny-cz-05

Co vše v obsahu časopisu najdete?

Díky časopisu Business Spotlight si studenti rozšíří slovní zásobu,  pro zpestření jsou zde i krátké kvízy na gramatiku či nuance slovních spojení z firemního prostředí. Jedná se o opravdu živý jazyk, jakým se dnes běžně mluví v práci, nechybí ani malé žargonové okénko.

Články se dotýkají velmi zajímavých a aktuálních témat jak z oblasti řízení lidí a firem, tak nahlíží pod pokličku běžného chodu firmy. Přínosné jsou také články o coachingu i dalších firemních trendech. Business Spotlight nejen informuje, ale i poradí (např. Jak uspět při pracovním pohovoru). Nejde tedy jen o zlepšení angličtiny, ale o rozšíření obzorů ve světě práce. Co víc si přát?

12. 03. 2020 11:13:57


Nejnovější články

Jak učit IT angličtinu

V čem spočívají specifika IT angličtiny a jakou metodiku je lepší zvolit pro IT specialisty? Inspirujte se tipy z praxe naší jazykovky.
16.02.
Pokračovat »

Jak změřit pokrok účastníků v jazykovém kurzu?

Po jaké době je možné u studentů zpozorovat první výrazné pokroky? Tato otázka je často předmětem diskuse mezi firmou a jazykovou školou, a proto jsme se rozhodli zaměřit na klíčové body, které jsou při monitoringu jazykového pokroku důležité a nelze je opomenout.
10.01.
Pokračovat »

S angličtinou k seberozvoji

Firemní kurzy angličtiny významně zvyšují jazykové kompetence zaměstnanců. Jaké jsou jejich další výhody?
10.12.
Pokračovat »

Archiv článků

TOPlist