kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Tandem pomáhá Khanově škole

Dnes jsme se zúčastnili oficiálního startu Khanovy školy v ČR. Khanova škola prostřednictvím výukových videí dodává radost z učení miliónům dětí a studentů z celého světa.


Tisková konference u příležitosti oficiálního startu Khanovy školy v ČR se konala v prostorách Google, moderoval ji Saša Rašilov, přítomen byl také zakladatel Nadace Scio Ondřej Šteffl.

Na překladatelském maratonu dobrovolníků 23. 3. budeme působit jako pomocník a garant kvality. Více na blogu Googlu  http://goo.gl/SjOrs .

Doporučujeme vám také prezentaci zakladatele Salmana Khana, ve které hovoří s Billem Gatesem.

Připojte se ke skupině nadšenců překládajících výuková videa úspěšného webu Khan Academy. Procvičíte si své nabité znalosti angličtiny, naučíte se něco nového a hlavně podpoříte dobrou věc pro české žáky.  

www.khanovaskola.cz

Autor: Helena Račická

 

 

26. 02. 2013 12:08:04


Nejnovější články

Podzimní konverzační soboty 2021

Zveme vás na podzimní konverzační soboty 2021, které jsou určeny pro učitele angličtiny a němčiny i učitele jiných předmětů. Osvěžte si svou slovní zásobu.
25.08.
Pokračovat »

Angličtina v Daily Campu

Máme pro vaše děti fun program na léto: Angličtina V Daily Campu. Společně strávíme dny plné zábavného tvoření a poznávání.
21.06.
Pokračovat »

Jak se naučit anglicky pomocí SMART goals?

Jedním z hlavních faktorů úspěchu je mít dobře nastavený cíl. Metoda SMART cílů má mnoho definic, ale v zásadě se dá použít na široké spektrum činností.
02.02.
Pokračovat »

Archiv článků

TOPlist