kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Tandem pomáhá Khanově škole

Dnes jsme se zúčastnili oficiálního startu Khanovy školy v ČR. Khanova škola prostřednictvím výukových videí dodává radost z učení miliónům dětí a studentů z celého světa.


Tisková konference u příležitosti oficiálního startu Khanovy školy v ČR se konala v prostorách Google, moderoval ji Saša Rašilov, přítomen byl také zakladatel Nadace Scio Ondřej Šteffl.

Na překladatelském maratonu dobrovolníků 23. 3. budeme působit jako pomocník a garant kvality. Více na blogu Googlu  http://goo.gl/SjOrs .

Doporučujeme vám také prezentaci zakladatele Salmana Khana, ve které hovoří s Billem Gatesem.

Připojte se ke skupině nadšenců překládajících výuková videa úspěšného webu Khan Academy. Procvičíte si své nabité znalosti angličtiny, naučíte se něco nového a hlavně podpoříte dobrou věc pro české žáky.  

www.khanovaskola.cz

Autor: Helena Račická

 

 

26. 02. 2013 12:08:04


Nejnovější články

Jak učit IT angličtinu

V čem spočívají specifika IT angličtiny a jakou metodiku je lepší zvolit pro IT specialisty? Inspirujte se tipy z praxe naší jazykovky.
16.02.
Pokračovat »

Jak změřit pokrok účastníků v jazykovém kurzu?

Po jaké době je možné u studentů zpozorovat první výrazné pokroky? Tato otázka je často předmětem diskuse mezi firmou a jazykovou školou, a proto jsme se rozhodli zaměřit na klíčové body, které jsou při monitoringu jazykového pokroku důležité a nelze je opomenout.
10.01.
Pokračovat »

S angličtinou k seberozvoji

Firemní kurzy angličtiny významně zvyšují jazykové kompetence zaměstnanců. Jaké jsou jejich další výhody?
10.12.
Pokračovat »

Archiv článků

TOPlist