kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Tandem pomáhá Khanově škole

Dnes jsme se zúčastnili oficiálního startu Khanovy školy v ČR. Khanova škola prostřednictvím výukových videí dodává radost z učení miliónům dětí a studentů z celého světa.


Tisková konference u příležitosti oficiálního startu Khanovy školy v ČR se konala v prostorách Google, moderoval ji Saša Rašilov, přítomen byl také zakladatel Nadace Scio Ondřej Šteffl.

Na překladatelském maratonu dobrovolníků 23. 3. budeme působit jako pomocník a garant kvality. Více na blogu Googlu  http://goo.gl/SjOrs .

Doporučujeme vám také prezentaci zakladatele Salmana Khana, ve které hovoří s Billem Gatesem.

Připojte se ke skupině nadšenců překládajících výuková videa úspěšného webu Khan Academy. Procvičíte si své nabité znalosti angličtiny, naučíte se něco nového a hlavně podpoříte dobrou věc pro české žáky.  

www.khanovaskola.cz

Autor: Helena Račická

 

 

26. 02. 2013 12:08:04


Nejnovější články

Češi a Czenglish v AJ

Rozmohl se nám tu takový nešvar na druhou aneb jak Češi z angličtiny vytvářejí Czenglish.

01.12.
Pokračovat »

Češi a Czenglish v ČJ

Rozmohl se nám tu takový nešvar aneb jak Češi vytvářejí z češtiny Czenglish.

22.11.
Pokračovat »

Výuka češtiny pro cizince očima naší lektorky

Zoufáte si čas od času, jak těžké je naučit se cizí jazyk, ať už angličtinu, němčinu, španělštinu nebo francouzštinu? Samozřejmě, nikdy to není úplná brnkačka, i když mají tyto indoevropské jazyky něco málo společného. Ale přemýšleli jste někdy o tom, jak obtížné asi může být pro cizince s neslovanským mateřským jazykem naučit se česky?

11.04.
Pokračovat »

Archiv článků

TOPlist