kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Tandem pomáhá Khanově škole

Dnes jsme se zúčastnili oficiálního startu Khanovy školy v ČR. Khanova škola prostřednictvím výukových videí dodává radost z učení miliónům dětí a studentů z celého světa.


Tisková konference u příležitosti oficiálního startu Khanovy školy v ČR se konala v prostorách Google, moderoval ji Saša Rašilov, přítomen byl také zakladatel Nadace Scio Ondřej Šteffl.

Na překladatelském maratonu dobrovolníků 23. 3. budeme působit jako pomocník a garant kvality. Více na blogu Googlu  http://goo.gl/SjOrs .

Doporučujeme vám také prezentaci zakladatele Salmana Khana, ve které hovoří s Billem Gatesem.

Připojte se ke skupině nadšenců překládajících výuková videa úspěšného webu Khan Academy. Procvičíte si své nabité znalosti angličtiny, naučíte se něco nového a hlavně podpoříte dobrou věc pro české žáky.  

www.khanovaskola.cz

Autor: Helena Račická

 

 

26. 02. 2013 12:08:04


Nejnovější články

Architektonická angličtina s Calvinem

I architekti musí jít s dobou aneb architektonická angličtina v akci. 

09.04.
Pokračovat »

Úspěchy AI semináře od Tandemu

Tandemovský AI seminář slaví další úspěchy a efektivně rozšiřuje výukové obzory stále více učitelům angličtiny z českých ZŠ i SŠ. A co konkrétně účastníkům přinesl?

13.03.
Pokračovat »

Journaling a učení jazyků

Je jedno z vašich novoročních předsevzetí začít se učit nový jazyk nebo se v nějakém zdokonalit? Pokud ano, přečtěte si náš článek o journalingu (deníčkování), které učení (nejen) jazyků může urychlit a usnadnit.

16.01.
Pokračovat »

Archiv článků

TOPlist