kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Praxe nás inspiruje: Největší chyby provázející firemní jazykové kurzy a jak se jich vyvarovat

Přichystali jsme pro vás dvoudílný seriál o chybách, ke kterým často dochází při výběru a konání jazykových kurzů ve firmách. Kurzy potom nejsou tak efektivní, jak by měly být, a přichází zklamání nejenom ze strany firmy a studentů, ale často i lektorů. 


Chyby děláme, s chybami se setkáváme – to je každodenní realita. Neměly by se však opakovat a v Tandemu jsme se zamysleli, jak se s nimi vypořádat. V mnoha případech to jde lehce, někdy jen stačí zlepšit vzájemnou komunikaci mezi jazykovou školou, HR oddělením a účastníky kurzu, jindy je zapotřebí se zamyslet nad tím, co od kurzů vlastně chceme. V následujících článcích si ukážeme, jak na to.

Vycházeli jsme z praxe a bezprostředních zkušeností organizátorů jazykových kurzů a lektorů podílejících se aktivně na výuce i ze zpětné vazby studentů.

Doufáme, že vám seriál pomůže, abyste se případných chyb vyvarovali, ať už jste student, firma, jazyková škola či lektor. Protože chybami se člověk učí :-). 

final_attitude_logo_small3_300


09. 04. 2016 11:11:35


Nejnovější články

Podzimní konverzační soboty 2021

Zveme vás na podzimní konverzační soboty 2021, které jsou určeny pro učitele angličtiny a němčiny i učitele jiných předmětů. Osvěžte si svou slovní zásobu.
25.08.
Pokračovat »

Angličtina v Daily Campu

Máme pro vaše děti fun program na léto: Angličtina V Daily Campu. Společně strávíme dny plné zábavného tvoření a poznávání.
21.06.
Pokračovat »

Jak se naučit anglicky pomocí SMART goals?

Jedním z hlavních faktorů úspěchu je mít dobře nastavený cíl. Metoda SMART cílů má mnoho definic, ale v zásadě se dá použít na široké spektrum činností.
02.02.
Pokračovat »

Archiv článků

TOPlist