kontaktujte nás

Tel.: +420 222 254 562
Mobil: +420 602 386 756
E-mail: info@tandem.cz

Praxe nás inspiruje: Největší chyby provázející firemní jazykové kurzy a jak se jich vyvarovat

Přichystali jsme pro vás dvoudílný seriál o chybách, ke kterým často dochází při výběru a konání jazykových kurzů ve firmách. Kurzy potom nejsou tak efektivní, jak by měly být, a přichází zklamání nejenom ze strany firmy a studentů, ale často i lektorů. 


Chyby děláme, s chybami se setkáváme – to je každodenní realita. Neměly by se však opakovat a v Tandemu jsme se zamysleli, jak se s nimi vypořádat. V mnoha případech to jde lehce, někdy jen stačí zlepšit vzájemnou komunikaci mezi jazykovou školou, HR oddělením a účastníky kurzu, jindy je zapotřebí se zamyslet nad tím, co od kurzů vlastně chceme. V následujících článcích si ukážeme, jak na to.

Vycházeli jsme z praxe a bezprostředních zkušeností organizátorů jazykových kurzů a lektorů podílejících se aktivně na výuce i ze zpětné vazby studentů.

Doufáme, že vám seriál pomůže, abyste se případných chyb vyvarovali, ať už jste student, firma, jazyková škola či lektor. Protože chybami se člověk učí :-). 

final_attitude_logo_small3_300


09. 04. 2016 11:11:35


Nejnovější články

Jak učit IT angličtinu

V čem spočívají specifika IT angličtiny a jakou metodiku je lepší zvolit pro IT specialisty? Inspirujte se tipy z praxe naší jazykovky.
16.02.
Pokračovat »

Jak změřit pokrok účastníků v jazykovém kurzu?

Po jaké době je možné u studentů zpozorovat první výrazné pokroky? Tato otázka je často předmětem diskuse mezi firmou a jazykovou školou, a proto jsme se rozhodli zaměřit na klíčové body, které jsou při monitoringu jazykového pokroku důležité a nelze je opomenout.
10.01.
Pokračovat »

S angličtinou k seberozvoji

Firemní kurzy angličtiny významně zvyšují jazykové kompetence zaměstnanců. Jaké jsou jejich další výhody?
10.12.
Pokračovat »

Archiv článků

TOPlist